Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myśle żę warto było by założyć temat "Jaka największą głupote usłyszałeś w ASO" :polew: :polew: :polew:

Myśle że moglibyśmy przeczytać wiele "perełek" :decayed::naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________Po zrobieniu logów potwierdziły się moje przypuszcenia że po wymianie wydechu zmniejszył się minimalnie lag.

Podczas gdy wcześniej turbina wstawała przy 2200 obr/min teraz wstaje przy 2050obr więc jest gites.

ja usłyszałem wczoraj w ASO w Szczecinie następującą frazę (na pytanie czy pomogą wyregulować bixy):

"Nie ingerujemy, nie tykamy aut z dokładanymi bixenon-ami, na takie auta nie ma miejsca w naszym serwisie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle żę warto było by założyć temat "Jaka największą głupote usłyszałeś w ASO" :polew: :polew: :polew:

Myśle że moglibyśmy przeczytać wiele "perełek" :decayed::naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________Po zrobieniu logów potwierdziły się moje przypuszcenia że po wymianie wydechu zmniejszył się minimalnie lag.

Podczas gdy wcześniej turbina wstawała przy 2200 obr/min teraz wstaje przy 2050obr więc jest gites.

ja usłyszałem wczoraj w ASO w Szczecinie następującą frazę (na pytanie czy pomogą wyregulować bixy):

"Nie ingerujemy, nie tykamy aut z dokładanymi bixenon-ami, na takie auta nie ma miejsca w naszym serwisie"

takim autom mówimy stanowczo NIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo się okaże, że serwisują tylko sztuki zakupione u nich :evil:

Sorry za OT ale ...

Masz 2 wyjścia:

1. Serwis w Prenzlau, znajomi tam jeżdżą systematycznie i sobie bardzo chwalą, podobno nawet można się dogadać po polsku http://www.autohaus-burmeister.de/.

2. Reklamacja w:

Kontakt do Biura Obslugi Klienta Audi:

tel. 061 650 58 00 lub 01

fax: 061 650 58 09

e-mail: [email protected] (z tematem reklamacja)

adres: Pani Barbara Kubczak, Halina Krupa, Biuro Obsługi Klienta Audi, ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań (z dopiskiem reklamacja).

Może Pan również przesłać formularz za pośrednictwem Centrum Informacji Klienta na fax 061 827 89 34, email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wymieniłem poduszke pod skrzynią biegów bo stara była urwana, pojezdziłem z tydzień i nową chyba też szlag trafił... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta kontrolka nie świeci się tylko w autach bez czujnika zmierzchu?

Dorezałeś go chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zozumiem że nawiązujesz do kontloki świateł na liczniku.

Nie- czujnik zmierzchu nie ma tutaj znaczenia.

Ta kontrolka w b6 jest w b7 jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh patrzcie co się może stać z lampką od podświetlenia rejestracji jak jej nie dokręcicie...

l1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik z przyśpieszania

i log z przyśpieszania ale na mokro:

(najlepszy wynik zmierzony VAGiem na sucho 0-100 miałem 7,4s)

przyspieszenie.jpg

chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... :decayed::naughty:

... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... :decayed::naughty:

... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew: :polew: :polew:

potwierdzam.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... :decayed::naughty:

... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew: :polew: :polew:

Hehe siemian jakbym Cie nie znał to bym moze uwierzył ale po tym jak zobaczyłem Twoją przejazdzke z mironem w sobote to nie wierze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian zatankuj :naughty:

Poza tym jedzie to ale w takim razie w serii mój łapał 7.2 na gtechu. Jak wpadniesz do krk to możemy sprawdzić ile wyjdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie mnie czasem wychodzi jeszcze lepsze przyśieszenie :naughty:

Mam dostęp do G-techa w BB ale kolega nigdy nie ma czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie mnie czasem wychodzi jeszcze lepsze przyśieszenie :naughty:

Mam dostęp do G-techa w BB ale kolega nigdy nie ma czasu...

A ja mam iphone :)

teraz potrzebuje tylko jakiś dobry stabilny uchwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...