Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo on napisał że wszystko w kolor auta zrobi robotę, więc z nim polemizuje :> no fota nie pokazuje wszystkiego, postaraj się zrobić jakąś pod innym kontem bardziej może z przodu, one mają ten sam kolor co dokładka? bo dokładka wygląda znacznie jaśniej....

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bo jest brudna :) :)

Całe autko jest ubrudzone troche, a listwy czyste bo przed chwila założone.

No zrobie lepszym aparatem fotki[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 12:15_________________________________________________w oczekiwaniu na zawias 1be (prawdopodobnie będzie we wtorek)

l1.jpg

l2.jpg

l3.jpg

Opublikowano

on jest dość ciężki więc jak usiądzie w aucie robi sie z automatu 1BE :decayed:

Opublikowano

Czyli co? :mysli: Na 1BE kola beda mu tarly o nadkola? :kox:

Opublikowano

Czyli co? :mysli: Na 1BE kola beda mu tarly o nadkola? :kox:

całkiem możliwe :kox:
Opublikowano

ale to tylko od strony kierowcy, chyba że z laseczką pojedzie :naughty::decayed:

1f7fa3e15a4e.jpg

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ej Panowie nie wkjelajcie tutaj takich panien bo przyjdzie Miron, podnieci się i zacznie mi tu spamować... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i do autka zawitały listwy.

Co do koloru- mnie się podoba a szczerze mówiąc strasznie się wachałem na jaki kolor je polakierować...

Tylko teraz aż się prosi niższa zawiecha (będzie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu) i zderzak przedni s4 (prędko niestety nie będzie :confused4: :confused4: )

listw2.jpg

listwy.jpg

ooo Allroad B7 takiego jeszcze nie widzialem :wink4:, ciezka sprawa kazdemu podoba sie co innego , nie wyglada to zle , ale zderzak S-line jest teraz koniecznoscia !

Opublikowano

bo przyjdzie Miron

nie przyjdę

Opublikowano
  • Autor

bo przyjdzie Miron

nie przyjdę

a jednak jesteś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podtrzymuje. Imho kicha

'

no ale jesli Ci sie podoba to nie przejmuj sie ze forum szydzi z Ciebie, jest tu tylko 50 000 uzytkownikow. Mozesz sobie wyobrazic ze kilka "Knurowow" z Ciebie szydzi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ty lepiej popatrz sobie na swoje pseudo listwy carbonowe... :polew: :polew: :polew:

Ciekawe co bedzie następne... plastikowe felgi oklejone folią w kolorze aluminium, czy deska rodzielcza oklejona folią z fakturą blachy ryflowanej... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co za wątek - sami przyjaciele :polew:

Opublikowano

tak sami przyjaciele, nie ma komu ch*** powiedziec :polew: :polew:

Z dwojga zlego wole takie listwy niz kazda z innej parafii i "czarny sufit"

Opublikowano
  • Autor

dzisiejsze słitaśne fotki :decayed: :decayed: :decayed:

a2.jpg

a3.jpg

Opublikowano

wysoko stoi Ci ta koza :naughty::polew:

:polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 19:15_________________________________________________

ale to tylko od strony kierowcy, chyba że z laseczką pojedzie :naughty::decayed:

1f7fa3e15a4e.jpg

:polew:

Jak by taka wsiadła to Siemianowskie B7 bokiem by jeździło cały czas :polew:

Fotki :good:

Opublikowano
  • Autor

zawias będzie we wtorek :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

zawias będzie we wtorek :naughty: :naughty: :decayed:

Jak już tyle ładujesz w tego paździocha to pomyśl lepiej nad gwintem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gwint to nie na polskie drogi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.