Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

no autko powinno być jutro, najpóźniej pojutrze. Już się nie moge doczekać :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy przy wymianie tarcz na 321mm zmieniales cale zaciski czy tylko jazma?

wystarczy troche poszukać. Jest dużo tematów o hamulcach. Na pierwszy rzut oka widać że zaciski są całkiem inne[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:57_________________________________________________zderzaczek zamontowany. Narazie nie jest do końca dopasowany, ale o tym dalej. Niestety podczas montażu wyszło pare niespodzianek. Przeoczyłem sprawe podkładek pod spryski przez co po założeniu zaślepek zderzaka wystawały na ok. 0,5cm. Podkładki już zamówione w ASO i jutro są do odbioru.

Okazało się również że ETKA kłamie i zbiorniczek płynu jest inny przy spryskiwaczach reflektorów (w moim nie ma miejca na pompke). I tu miłe zaskoczenie- cena nowego w ASO 100zł. Już go mam i bedzie wymieniony.

Pojawił się kłopot klaksonu ponieważ nie mieści się tam gdzie był i trzeba go dać gdzie indziej. Ponieważ potrzebowałem auto na dzisiaj, umówiłem się na te poprawki na wtorek. Wtedy zderzak zostanie ściągnięty, spryski zostaną zamontowane a klakson przełożony w inne miejsce. Wtedy też podciągne kable pod elektronike ponieważ jeszcze nie działają mi światła drogowe (długie- przesłoną steruje centr. elektronika).

Foteczki na szybko:

z2.jpg

z1.jpg

Aha. Znaczek s4 oczywiście zniknie tylko musze się jeszcze zastanowić jak zrobić żeby nie było widać mocowania znaczka...

Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:28_________________________________________________co do głośników BOSE. Te nowe grają zdecydowanie głośniej... Nie wiem czy to stare już słabo grały. Ale te grają poprostu pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ładny przód :) jakie ładne zenony :wink4: sprawdziłeś żarniki, nic nie miga nie wypalone? Szkoda, że od razu nie wywaliłeś żółtych kierunków... Teraz to się prezentuje :kox: dawaj jeszcze dokładkę od cupry w kolor listew bocznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kierunkami będe robił w późniejszym czasie. Żarniki spoko. Ładnie świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian szalejesz, tylko czemu zderzak jest pod PDC a koło tablicy rej. brak otworów? jak robić to raz a porządnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Znaczek s4 oczywiście zniknie tylko musze się jeszcze zastanowić jak zrobić żeby nie było widać mocowania znaczka...

Zamontuj w tym miejscu aluminiowe logo klubowe. Pasuje idealnie. Miałem tak w grillu RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian szalejesz, tylko czemu zderzak jest pod PDC a koło tablicy rej. brak otworów? jak robić to raz a porządnie :gwizdanie:

Zderzak kupiłem pod PDC bo mam go w planach. Już nawet centralke mam.

Naraie jednak nie mam czasu i pieniędzy się w to bawić, więc kupiłem 2 czujniki a blende i tak musiałem kupić więc kupiłem nie pod PDC a jak się kiedyś zdecyduję to albo ją zmienie albo wywierce otwory.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:50_________________________________________________

Aha. Znaczek s4 oczywiście zniknie tylko musze się jeszcze zastanowić jak zrobić żeby nie było widać mocowania znaczka...

no to chyba tak zrobie. Mam gdzieś zresztą takie logo w szufladzie...

Zamontuj w tym miejscu aluminiowe logo klubowe. Pasuje idealnie. Miałem tak w grillu RS4.

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:51_________________________________________________

Jaki ładny przód :) jakie ładne zenony :wink4: sprawdziłeś żarniki, nic nie miga nie wypalone? Szkoda, że od razu nie wywaliłeś żółtych kierunków... Teraz to się prezentuje :kox: dawaj jeszcze dokładkę od cupry w kolor listew bocznych :)

w kolorze listew bocznych i tylnej dokładki jest blenda rejestracji (tak jest ori w s4) więc narazie dokładek nie planuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudzi się to wrzuci do praso kontenera -tego zielonego szitowego Avermanna- :polew:

???? :mysli::wtf: :wtf: :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian szalejesz, tylko czemu zderzak jest pod PDC a koło tablicy rej. brak otworów? jak robić to raz a porządnie :gwizdanie:

siemka

szybkie wytłumaczenie PDC;>

świetna sprawa Siemian pogratulować!!!!!!!!!! :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale lepiej z ubranej laski zrobić golasa, Siemian mam nadzieję, że dobezpieczyłeś wszystkie mody co ? moje poszły do złodzieja za free, tyle się dostało z PZU :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...