Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doszła paczka ze sprzętem dłuuuuuuugo oczekiwanym ? :evil:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doszła paczka ze sprzętem dłuuuuuuugo oczekiwanym ? :evil:

nie bo kurier do tej pory zachodzi w glowe jak na poloneza trucka zapakowac Cwiartke B7 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tiaaa... Dzisiaj mi dzwoniły dziewczyny ze sklepu czy cos zamawialem i próbowały mi wytłumaczyć co to jest :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

doszła paczka ze sprzętem dłuuuuuuugo oczekiwanym ? :evil:

nie bo kurier do tej pory zachodzi w glowe jak na poloneza trucka zapakowac Cwiartke B7 :polew: :polew: :polew:

a do ćwiary jeszcze komplet opon zimowych na stalówkach r14 na duzym bomblu :polew: :polew:

Opublikowano

adamoo... ale ja dalej nie wiem jak ja ci tą ćwiartkę z oponami mam do Corsy zmieścić i dostarczyć pod wskazany adres..

podpisano

Kurier.

Opublikowano
  • Autor

po małym falstarcie z zaciskami (okazało się że były pod 288/12) wreszcie nadszedł czas na prawidłowy komplecik

tar300.jpg

Opublikowano

co za falstart?

Opublikowano
  • Autor

2 tygodnie temu kupiłem złe zaciski. Myślałem że są pod 300mm a były pod 288. Na szczęscie w odpowiednim momencie się zorientowałem. Teraz już mam odpowiednie zaciski

Opublikowano
  • Autor

poprzednio okazało się że były z 2.0TFSI. Te są z S4

Opublikowano

jaki koszt zacisków kpl? ja stoje przed wymianą tarcz i klocków i się wacham czy nie zrobic podmiany odrazu.

Opublikowano
  • Autor

Zaciski z s4 tylne są prawie niedostępne dlatego tanie nie były :confused4:

Jakby co to mam na sprzedaż to co mam teraz na aucie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172631.msg1996546#msg1996546

pzdr

Opublikowano

ile zaplaciles tak z ciekawosci?

mnie tyl z nowymi tarczami i klockami + przewodami w oplocie kosztowal 1100PLN... tez nie malo, ale warto.

Opublikowano

1100 za zaciski + tarcze + klocki na tylną oś?

Opublikowano

tak + przewody w stalowym oplocie.

Opublikowano

ja jakis czas temu kupiłem zestaw 345/300mm od S4 z dobrymi tarczami, klockami, przewodami i oslonami za 1300zł

fart, ale czasami sie zdarza

hm,hm,hm, Siemianku.... :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

zapomniałes dodac kto Ci pomógł w tym zakupie.... :chytry: :chytry: :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ja jakis czas temu kupiłem zestaw 345/300mm od S4 z dobrymi tarczami, klockami, przewodami i oslonami za 1300zł

fart, ale czasami sie zdarza

hm,hm,hm, Siemianku.... :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

zapomniałes dodac kto Ci pomógł w tym zakupie.... :chytry: :chytry: :chytry:

no nie no racja... Wielkie, wielkie, wielkie, wielkie [...] dzięki Devastation. Szczerze mówiąc straciłem już wiarę że zdobęde te zaciski :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

za 1300 za kpl bym dał nawet

ale nawet nie szukałem na allegro

Opublikowano
  • Autor

za 1300 za kpl bym dał nawet

ale nawet nie szukałem na allegro

za 1300 to ja bym kupił 10 kpl.

Kupić cały zestaw za 1300 to jakby za pół darmo...

Opublikowano

1300 za nówki Ski, komplet zacisk + klocki + tarcze to tanio?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.