Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już Ci mówiłem że nie na kazdą 17" felge wejdzie tarcza 345mm

tą fele z zimowkami co ma Siemian "obsługuje" zacisk od S4

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamiętam to zimówka ma et 42

Opublikowano

ok. chciałem się upewni że Ori Audi fele wchodzą.

Opublikowano

masz juz hamulce do swojego auta ????

Opublikowano

masz juz hamulce do swojego auta ????

okaże się.

Opublikowano

siemian, powiedz mi jak odpalisz auto wciśniesz pedał hamulca i go przytrzymasz to wchodzi Ci powoli w podłogę czy nie??

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj sprawdze

Opublikowano

siemian, powiedz mi jak odpalisz auto wciśniesz pedał hamulca i go przytrzymasz to wchodzi Ci powoli w podłogę czy nie??

u mnie tez wchodzi to normlane chyba :))

Opublikowano

siemian, powiedz mi jak odpalisz auto wciśniesz pedał hamulca i go przytrzymasz to wchodzi Ci powoli w podłogę czy nie??

u mnie tak bylo w b7 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no u Dawida to było bo pamiętam że sprawdzaliśmy. U mnie też minimalnie.

Opublikowano

w każdym aucie tak powinno być, pedał nie może być za twardy ale tez nie za miękki

Opublikowano

To już mi lepiej :decayed: bo hamulce są super, ale tak jak mówię przycisnę mocniej pedał a on powoli wchodzi w podłogę

pozdro

Opublikowano

twardnieje pedał tylko jak masz zgaszone auto i kilka razy napompujesz.

Prosty test... na zgaszonym aucie kilka razy popompuj pedałem hamulce i potem połóz nogę na pedale lekko opierając, zapal samochó a hamulec wpadnie ci głębiej.

Opublikowano
  • Autor

mgtan ale to nie o to chodzi. To jest normalne bo zaczyna działać pompa. Chodzi o to że jak naciśniesz mocno na odpalonym aucie to powolutku będzie pedał schodził

Opublikowano

twardnieje pedał tylko jak masz zgaszone auto i kilka razy napompujesz.

Prosty test... na zgaszonym aucie kilka razy popompuj pedałem hamulce i potem połóz nogę na pedale lekko opierając, zapal samochó a hamulec wpadnie ci głębiej.

Na zgaszonym mam tak jak mówisz. Chodzi mi o to jak jest na zapalonym silniku, pytam siemiana bo on też zmieniał hamulce na większe
Opublikowano
  • Autor

wpada powoli i jest to normalne. Dawid_n tez to miał

Opublikowano

wpada powoli i jest to normalne. Dawid_n tez to miał

czyli pewnie tak ma być
Opublikowano

Powiem tyle ...

Samochd jest przepiekny, tylko w sumie zamiast bawic sie z tak wieloma rzeczami lepiej bylo dolozyc 25000pln i kupic tak dopasiony sline 3,0tdi quattro, bynajmniej ja bym tak zrobil.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Powiem tyle ...

Samochd jest przepiekny, tylko w sumie zamiast bawic sie z tak wieloma rzeczami lepiej bylo dolozyc 25000pln i kupic tak dopasiony sline 3,0tdi quattro, bynajmniej ja bym tak zrobil.

Pozdrawiam.

przecież jemu nie chodzi o kasę tylko o rezanie to jest hobby :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tyle ...

Samochd jest przepiekny, tylko w sumie zamiast bawic sie z tak wieloma rzeczami lepiej bylo dolozyc 25000pln i kupic tak dopasiony sline 3,0tdi quattro, bynajmniej ja bym tak zrobil.

Pozdrawiam.

przecież jemu nie chodzi o kasę tylko o rezanie to jest hobby :naughty:

dokładnie. To jest nałóg...

Powiem tyle ...

Samochd jest przepiekny, tylko w sumie zamiast bawic sie z tak wieloma rzeczami lepiej bylo dolozyc 25000pln i kupic tak dopasiony sline 3,0tdi quattro, bynajmniej ja bym tak zrobil.

Pozdrawiam.

a dziękuje bardzo. Ale jak bym kupił taką dopasioną wersje to co robiłbym popołudniami?? Poza tym auto by mi się po miesiącu znudziło :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.