Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poduche rok temu zmieniałem. to już chyba czwarta

przykrec na stale lape bez poduchy ale pewnie cos innego sie zerwie :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Siemian wymieniales kiedys poduchy pod silnikiem? :decayed:

Pytam bo Ty duzo wymieniasz :)

Opublikowano

Siemian wymieniales kiedys poduchy pod silnikiem? :decayed:

Pytam bo Ty duzo wymieniasz :)

Pewnie srylion razy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemian wymieniales kiedys poduchy pod silnikiem? :decayed:

Pytam bo Ty duzo wymieniasz :)

odpowiedz masz 2 strony wczesniej: :decayed: :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39852.msg2477728#msg2477728

1.jpg

2.jpg

Te wymieniałem pare dni temu. Miały jakoś 2 lata... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

teraz włożyłem z Febiego bo nie ma sensu wkłądać ori co widać na powyższych zdjęciach.

Wyszło mnie niecałe 600zł czy jakoś tak.

Opublikowano

Jak ty nie mogles czuc drgan na budzie przy tych poduszkach :D:blink:

Teraz to pewnie chodzi jak cicha benzynka :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Jak ty nie mogles czuc drgan na budzie przy tych poduszkach :D:blink:

Teraz to pewnie chodzi jak cicha benzynka :przebiegly:

oczywiście żę czułem, ale nie chciało mi się wymieniać bo przypuszczałem że te nowe też szybko padną.

Pól dnia było ok, ale po paru redukcjach znowu wydaje mi sie że coś tak uderza... :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

weź spraw sobie jakieś odpowiednie - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/268438-***-034-Motorsport-B7-Density-Line-Package-*** :wink4:

Opublikowano
  • Autor

musze cos wymyślić z poduchą pod skrzynią, bo wkładka poliuretanowa dużo nie dała. Musze kogoś znaleźć kto mi ją zaleje jakoś i usztywni pionowo...

A tymczasem dzisiaj przyszły nowe zabaweczki. Przyszła wymiana na wymiane moich wysłużonych, spękanych, krzywych tarcz Ate...

Teraz szukam jakiegoś przyjemnego klocka. W gre wchodzi FDS lub EBC YellowStuff. Chyba że polecicie coś innego...

tarcze.jpg

Opublikowano

siemian bedziesz nawiercal?? jaki maja rozmiar?

ja mam chyba 321 x 30 i te sa niezle ale mozna by miec chyba cos lepszego :)

Opublikowano
  • Autor

nic nie będe wiercił. nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania.

Tarcze 345x30mm

Opublikowano

siemian bedziesz nawiercal?? jaki maja rozmiar?

ja mam chyba 321 x 30 i te sa niezle ale mozna by miec chyba cos lepszego :)

jak masz serie, to masz 312mm.

Opublikowano

musze cos wymyślić z poduchą pod skrzynią, bo wkładka poliuretanowa dużo nie dała. Musze kogoś znaleźć kto mi ją zaleje jakoś i usztywni pionowo...

A tymczasem dzisiaj przyszły nowe zabaweczki. Przyszła wymiana na wymiane moich wysłużonych, spękanych, krzywych tarcz Ate...

Teraz szukam jakiegoś przyjemnego klocka. W gre wchodzi FDS lub EBC YellowStuff. Chyba że polecicie coś innego...

tarcze.jpg

jak bedziesz tak na sile utwardzal mocowanie skrzyni tj poduszke to naprawde uszkodzisz co innego co bedziesz kosztowac o wiele wiecej niz poduszka...

a te tarcze to mogloby byc wieksze tak z 400mm i do tego felga 20' i moze bedzie jakos hamowac :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

siemian bedziesz nawiercal?? jaki maja rozmiar?

ja mam chyba 321 x 30 i te sa niezle ale mozna by miec chyba cos lepszego :)

jak masz serie, to masz 312mm.

Dokladnie.2.5 w b7 ma 312,ale na innym zacisku niz w b6.

Opublikowano

siemian bedziesz nawiercal?? jaki maja rozmiar?

ja mam chyba 321 x 30 i te sa niezle ale mozna by miec chyba cos lepszego :)

jak masz serie, to masz 312mm.

Dokladnie.2.5 w b7 ma 312,ale na innym zacisku niz w b6.

http://www.bremsen-heinz.de/index.php?page=product&pID=61731&car_id=185c29dc24325934ee377cfda20e414c&acPath=2_4

http://www.bremsen-heinz.de/index.php?page=product&pID=3073&car_id=185c29dc24325934ee377cfda20e414c&acPath=2_3

dokladnie takie mam 321x30 na 16 calach mam 4 mm przeswitu pomiedzy zaciskiem a felga

takie mam wlasnie jka te tylko bez otworkow

moze macie i racje etka pokazuje przy 312mm 25mm grubosci a ja mam definitwynie 30 bo min jest 28 zaznaczone na tarczy

i jedyna jaka znalazlme w a4 po 2005r to bylo 321 x 30

Opublikowano
  • Autor

musze cos wymyślić z poduchą pod skrzynią, bo wkładka poliuretanowa dużo nie dała. Musze kogoś znaleźć kto mi ją zaleje jakoś i usztywni pionowo...

A tymczasem dzisiaj przyszły nowe zabaweczki. Przyszła wymiana na wymiane moich wysłużonych, spękanych, krzywych tarcz Ate...

Teraz szukam jakiegoś przyjemnego klocka. W gre wchodzi FDS lub EBC YellowStuff. Chyba że polecicie coś innego...

tarcze.jpg

jak bedziesz tak na sile utwardzal mocowanie skrzyni tj poduszke to naprawde uszkodzisz co innego co bedziesz kosztowac o wiele wiecej niz poduszka...

a te tarcze to mogloby byc wieksze tak z 400mm i do tego felga 20' i moze bedzie jakos hamowac :gwizdanie: :tongue4:

to lepiej żeby przy każdej redukcji i co drugiej zmianie w góre skrzynia napierdalała z całej siły w podłoge... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.