Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sam jestem ciekaw wrażeń :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian to teraz rozumiem że jak znów będziemy śmigać 200km/h Bora Komorowskiego w Krk to przed czerwonym zaczniesz hamować nie z 50 metrów tylko z 30 metrów i znów powiesz "patrz jak te suki teraz hamują" :kox::polew::decayed:

ja tylko dodam od siebie, że to się może kiedyś źle skończyć :gwizdanie:

nie zabij nikogo, a tym bardziej siebie.

jedz na ring a gwarantuje Ci że adrenaliny starczy Ci na długi czas, jeśli jesteś wystarczająco szybki, również na obcym terenie :cool1:

może troche nie na temat, ale zdecydowanie polecam wyszaleć się na torze lub chociaż Ułężu.

po raz kolejny monotematycznie musze stwierdzić, że gdybyś zsumował część wydatków na a4, która nigdy nie będzie jechała, ani skręcała to śmigałbyś e9, obecnie dość pewne można wyrwać ~90k.

po programie miałbyś 370hp i pod 600Nm, dobry napęd, jedym słowem solidną bazę, a tak katujesz tego dyszla :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe, Kmk uwierz mi że ostatnio zacząlem dużo spokojniej jezdzić i może to potwierdzić wiele osób. Nie ma co, życie się ma tylko jedno, a kodów na nieśmiertelność nie znam :decayed: :decayed:

Wychodze z założenia że dobre hamulce nigdy nie zaszkodzą, a gdy lecisz autostradą 200 i więcej to warto wiedzieć że ma się caly czas hamulec pod nogą.

Co do tego że mogłem kupic co innego też jużod Ciebie wiele razy słyszałem, ale wiesz jak jest, mnie się audi poprostu bardzo podoba :decayed::naughty:

Opublikowano

hehe, Kmk uwierz mi że ostatnio zacząlem dużo spokojniej jezdzić i może to potwierdzić wiele osób. Nie ma co, życie się ma tylko jedno, a kodów na nieśmiertelność nie znam :decayed: :decayed:

Wychodze z założenia że dobre hamulce nigdy nie zaszkodzą, a gdy lecisz autostradą 200 i więcej to warto wiedzieć że ma się caly czas hamulec pod nogą.

Co do tego że mogłem kupic co innego też jużod Ciebie wiele razy słyszałem, ale wiesz jak jest, mnie się audi poprostu bardzo podoba :decayed::naughty:

ja Cię nie poznaję ,to wytłuszczone to naprawdę siemian ty pisałeś ? :gwizdanie: :shocked:

Opublikowano

siemian jaka laske poznales nie pier... tu sciem o niesmiertelnosci!!! trzyma Cie za nabial lub oplotla go drutem kolczastym i dlatego nagle spokojniej zaczales jezdzic :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:55_________________________________________________a moze to jakis kolega ktory widzial Cie w czarnych stringach kto wie kto wie :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co do tego że mogłem kupic co innego też jużod Ciebie wiele razy słyszałem, ale wiesz jak jest, mnie się audi poprostu bardzo podoba

no to wygląda, że co jakiś czas będę się powtarzał :tongue4:

pierd.. urodę, ja Ci gwarantuje, że byś przeżył tą ascezę, gdybyś dostał taką remapowaną e9.

cieszyłbyś się jak szczerbaty na suchary :wink4:

no nie próbowałeś jak pisałeś, to główny powód jest.

No i nie pisz mi o imprezie bo to jest półśrodek :wink4::decayed:

wreszcie miałbyś auto do którego bałbyś się wsiadać :naughty:

Opublikowano

siemian jaka laske poznales nie pier... tu sciem o niesmiertelnosci!!! trzyma Cie za nabial lub oplotla go drutem kolczastym i dlatego nagle spokojniej zaczales jezdzic :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:55_________________________________________________a moze to jakis kolega ktory widzial Cie w czarnych stringach kto wie kto wie :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

sklaniałbym się ku pierwszej części Twojej wypowiedzi .................................

,drut kolczasty to już jakaś namiastka fetyszu chyba :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hamulce już na aucie:

hm1.jpg

i takie małe przypomnienie :polew: :polew: :polew: :polew:

hm2.jpg

Opublikowano

co on Ci tak na wolnych wysoko kreci pod 1000obr normalne to to jest??

Opublikowano

elegancko :good:

Opublikowano

Czad

:blink::slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

co on Ci tak na wolnych wysoko kreci pod 1000obr normalne to to jest??

w 2.0 tdi to normalne[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:02_________________________________________________tutaj porównianie do zacisków eSowych:

ham345a.jpghm3.jpg

Opublikowano

to na 17calach juz nie pojedzisz :)) zrobiles prosiaka z audi :)))

Opublikowano
  • Autor

no 17 idą out :decayed::naughty:

Opublikowano

Siemian, poprosimy o nowy filmik :D mogłbyś nagrać coś typu 0-200-0 :)

Opublikowano
  • Autor

:decayed: najpierw trzeba troszke odczekać, szkoda było by to pokrzywić.

Dlatego zostawiłem sobie narazie tą naklejeczke przy licznikach :decayed: :decayed:

hm4.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:wink4::good:
Opublikowano

hm1.jpg

Już pod lampą zarysował :facepalm:

a hamulce kosa :slina: ale mógłbyś trochę te opony chociaż nabłyszczyć bo słabo wyglądają :P

Opublikowano
  • Autor

hm1.jpg

Już pod lampą zarysował :facepalm:

a hamulce kosa :slina: ale mógłbyś trochę te opony chociaż nabłyszczyć bo słabo wyglądają :P

nie nie, pod lampą to mucha rozbita :decayed: :decayed:

a opona ma trzymać a nie wyglądać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.