Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nowy felunek na lato :decayed:

201112281915%20(kopiowanie).jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

bez tych napisów od razu lepiej wygląda felga :kox:

Opublikowano

19" :good: ,w marcu będzie pewnie już na autku :)

Opublikowano
  • Autor

bez tych napisów od razu lepiej wygląda felga :kox:

felga lepiej wygląda bo jest większa :wink4:

Opublikowano

z napisami byloby ciekawiej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

napisy są na zaciskach :decayed: :decayed: :decayed: co za dużo to niezdrowo :wink4:

Opublikowano

fela :kox: tak jak i całe autko :good: choć nie do końca hehehe :polew::wink4:

Opublikowano

Siemian... ty to powinieneś dostać tytuł "Rezacz 2011" 200 str wątku i wkółko coś rzeźbi... weź ty wkońcu kup to b8 3.0 TDi czy tam s4... i modź coś od nowa, bo juz lista jest krótka w twoim... i niedługo wartość nastepnych dodatków będzie przekraczać koszta auta - bo zostały ci już najdroższe chyba mody...

Opublikowano

siemian czemu sie nie pochwaliles co mi wczoraj ajebales za poldarmo :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe Dzo-Dzo jak tam mikrofalówka? :polew: :polew: :polew:

Wczoraj z Dzo-dzowi zrobiłem promocje noworoczną.

Przy zakupie hamulców z eSy mikrofalówka gratis :polew: :polew: :polew: :polew:

201112271905%20(kopiowanie).jpg

takie promocje tylko u mnie :polew:

Opublikowano

i to nie zarty przy komplecie heblów dał mikrofale hehehhehehhehehe kurw... no posikalem sie ze smiechu

a masz jeszcze zdjecie w kangurze jak bylo wszystko zapakowane ?

jechalismy z tymonem jak rumuny :polew:

Opublikowano
  • Autor

201112271906%20(kopiowanie).jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

napisy są na zaciskach :decayed: :decayed: :decayed: co za dużo to niezdrowo :wink4:

ja bym pomyslal o tych OZ z ex B6 Pozka, bo podobno sa do kupienia :)

Opublikowano

Przy zakupie hamulców z eSy mikrofalówka gratis :polew: :polew: :polew: :polew:

201112271905%20(kopiowanie).jpg

prze .uj

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w takim razie pepoż (Andrzej) do niedawno kupionej czarnej alcantary powinien dostać jakieś żelazko albo sokowirówkę chociaż :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przy zakupie hamulców z eSy mikrofalówka gratis :polew: :polew: :polew: :polew:

201112271905%20(kopiowanie).jpg

prze .uj

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w takim razie pepoż (Andrzej) do niedawno kupionej czarnej alcantary powinien dostać jakieś żelazko albo sokowirówkę chociaż :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ostatnio się chwalił nową kanapą w domu i że ściany maluje :mysli::decayed:

Opublikowano

Teraz juz wiadomo gdzie siemian wypalał w piecu ......pfu mikrofalowce te zaciski S4 :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to ci.lał , że devastaion mu odnawiał :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

napisy są na zaciskach :decayed: :decayed: :decayed: co za dużo to niezdrowo :wink4:

ja bym pomyslal o tych OZ z ex B6 Pozka, bo podobno sa do kupienia :)

jakie?

Opublikowano

devastation to przykrywka... mi też jak zaciski dawał to żebym do Tomak wysłał bo dobrze robi... a potem do Kraka do mikro jadą... także nei ździw się jak troche w środku farbą daje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.