Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrzucił to :polew: ja do foteli nic nie dostałem :disgust: a nie sorry słoik ogórków miałem sobie zabrać :kox:

Opublikowano

Wrzucił to :polew: ja do foteli nic nie dostałem :disgust: a nie sorry słoik ogórków miałem sobie zabrać :kox:

a no to dostałeś... ja do zaciskó dostałem 20 cm odcinek przewodów hamulcowych gratis :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

napisy są na zaciskach :decayed: :decayed: :decayed: co za dużo to niezdrowo :wink4:

ja bym pomyslal o tych OZ z ex B6 Pozka, bo podobno sa do kupienia :)

jakie?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236228.0

Opublikowano
  • Autor

nie podobaja mi sie :decayed:

Opublikowano

sa koksik, na zywo zupelnie inaczej sie prezentuja... do Ciebie w sam raz

Opublikowano
  • Autor

POPO takie ma w 18' i nie podobaja mi się. Tej felgi jest za mało w stosunku do bryły auta i wygląda to śmiesznie moim zdaniem.

Opublikowano

POPO takie ma w 18' i nie podobaja mi się. Tej felgi jest za mało w stosunku do bryły auta i wygląda to śmiesznie moim zdaniem.

ale co Ty się znasz :naughty: no może na mikrofalówkach troszkę :tongue4:
Opublikowano

jak widze ta kiere to zastanawiam sie czy Siemian ma jakis kompleks... :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak widze ta kiere to zastanawiam sie czy Siemian ma jakis kompleks... :polew:

ja jak patrze na Twoje buty to zastanawiam się nad tym samym w stosunku do Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:50_________________________________________________letnie kapciuszki skompletowane :naughty::kox: :kox: :kox:

201201031931kopiowanie.jpg

201201031932kopiowanie.jpg

201201031933kopiowanie.jpg

201201031936kopiowanie.jpg

Opublikowano

Siemian, śniegu nie ma, dawaj je na auto :> i rób foto :)

Opublikowano

lepiej nie :no: bo nie będzie chciał wrócić do zimówek nawet jak spadnie śnieg :decayed:

ładnie to wygląda takie jakby już duże te kółka :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

trochę mięsa na nich jeszcze jest, do lata oblatasz :decayed:

Opublikowano

siemian jeździ teraz spokojnie więc na jakieś 2-3 sezony spokojnie mu starczą :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

siemian jeździ teraz spokojnie więc na jakieś 2-3 sezony spokojnie mu starczą :wink4: :gwizdanie:

yyyy...eeee.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak widze ta kiere to zastanawiam sie czy Siemian ma jakis kompleks... :polew:

ja jak patrze na Twoje buty to zastanawiam się nad tym samym w stosunku do Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:50_________________________________________________letnie kapciuszki skompletowane :naughty::kox: :kox: :kox:

201201031931kopiowanie.jpg

201201031932kopiowanie.jpg

201201031933kopiowanie.jpg

201201031936kopiowanie.jpg

Chyba na tych alusach po autostradzie śmigał bo to nie na nasze drogi siemian :naughty:

Opublikowano

jak widze ta kiere to zastanawiam sie czy Siemian ma jakis kompleks... :polew:

ja jak patrze na Twoje buty to zastanawiam się nad tym samym w stosunku do Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:50_________________________________________________letnie kapciuszki skompletowane :naughty::kox: :kox: :kox:

201201031931kopiowanie.jpg

201201031932kopiowanie.jpg

201201031933kopiowanie.jpg

201201031936kopiowanie.jpg

Chyba na tych alusach po autostradzie śmigał bo to nie na nasze drogi siemian :naughty:

są idealne na nasze drogi marudo :wink4:
Opublikowano

z pewnością :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.