Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bo nie bede w starego zloma inwestowal skoro te jeszcze dzialaja...Czy to bedzie miało 190 koni czy 210 nie robi mi większej różnicy ponieważ tak czy siak nie bedzie to jechało... Co do hamulców to inna sprawa bo to bezpieczeństwo.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie che sie mi całego Twojego wątku czytac ale pewnie zmieniałes juz hamulce na wieksze które wytrzymują wiecej mocy niż Ty nawet przy nowych pompkach jesteś wstanie wycisnąc z 2,0Tdi. zakup ceramicznych do 2,0TDI to tak jak do

i-schleich-woz-z-konmi-i-woznica-42024.jpg

założyć alufelgi :)

Takie moje zdanie. Nie moje auto nie moja kasa. Jak taki masz zamiar cóż pozostanie mi życzyc CI zrobienia tego co już sobie zaplanowałeś:)

Opublikowano

dajcie mu spokoj! jak zalozy sobie ceramike to juz jego sprawa! a na pompki przyjdzie pora moze tez sie wtedy zalozy wieksze z 2.7 lub 3.0 tdi o ile to mozliwe :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie che sie mi całego Twojego wątku czytac ale pewnie zmieniałes juz hamulce na wieksze które wytrzymują wiecej mocy niż Ty nawet przy nowych pompkach jesteś wstanie wycisnąc z 2,0Tdi. zakup ceramicznych do 2,0TDI to tak jak do

http://image.ceneo.pl/data/products/1562253/i-schleich-woz-z-konmi-i-woznica-42024.jpg

założyć alufelgi :)

Takie moje zdanie. Nie moje auto nie moja kasa. Jak taki masz zamiar cóż pozostanie mi życzyc CI zrobienia tego co już sobie zaplanowałeś:)

mnie się nawet nie chce czytać Twoich wypowiedzi... Typowo polskie... coś zobaczy... coś usłyszy... g... wie a jest najmądrzejszy...

I zapraszam do zapoznania się najpierw z wątkiem. Może wtedy Twoje wypowiedzi będą troszke bardziej sensowne...

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Wyraziłem swoje zdanie . a Ty już nie musisz sie unosic bo to nie była "pochlebna" wypowiedz w Twoim temacie

Opublikowano
  • Autor

nie, nie chodzi mi o niepochlebną wypowiedz tylko chodzi mi o to że pleciesz głupoty i mijasz się z prawdą :hi:ani jedna część Twojej wypowiedzi nie była zgodnia z rzeczywistością. A jeśli założenie jest błedne to teza nie może być prawdziwa.

I dlatego właśnie zapraszam do zapoznania się z całym wątkiem a nie wypowiadanie się po przeczytaniu jednej wypowiedzi...

P.S.

Nie napisałem że szukam ceramiki. Z kontekstu wynikało że łykne coś jak trafi się w fajnej kasie a to całkiem co innego :hi:

Opublikowano
dajcie mu spokoj! jak zalozy sobie ceramike to juz jego sprawa! a na pompki przyjdzie pora moze tez sie wtedy zalozy wieksze z 2.7 lub 3.0 tdi o ile to mozliwe :wink:

Jeśli już to wydajniejsze i jest to całkowicie nie możliwe bo inna konstrukcja

Opublikowano

Powodzenia w szukaniu okazji :)

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje :decayed:

Opublikowano
Nie che sie mi całego Twojego wątku czytac ale pewnie zmieniałes juz hamulce na wieksze które wytrzymują wiecej mocy niż Ty nawet przy nowych pompkach jesteś wstanie wycisnąc z 2,0Tdi. zakup ceramicznych do 2,0TDI to tak jak do

http://image.ceneo.pl/data/products/1562253/i-schleich-woz-z-konmi-i-woznica-42024.jpg

założyć alufelgi :)

Takie moje zdanie. Nie moje auto nie moja kasa. Jak taki masz zamiar cóż pozostanie mi życzyc CI zrobienia tego co już sobie zaplanowałeś:)

mnie się nawet nie chce czytać Twoich wypowiedzi... Typowo polskie... coś zobaczy... coś usłyszy... g... wie a jest najmądrzejszy...

I zapraszam do zapoznania się najpierw z wątkiem. Może wtedy Twoje wypowiedzi będą troszke bardziej sensowne...

......

Ty sie siemian nie irytuj bo jak raz kolega przysługę Ci zrobił i podrzucił pomysł na ciekawego moda......takich hebelków jak na obrazku jeszcze nie miałeś :decayed:............,a z tego co pamiętam przerabiałeś w krótkiej historii tego samochodu wiele mniej lub bardziej skutecznych rozwiązań........

...., a więc bij sie w pierś za wypowiedź bo chłopak z pomocą przyszedł ,a Ty naskakujesz na niego..........nie wierzę :naughty::whistling:,że nie przeczytał wątku skoro :naughty: pisze o hamulcach akurat w Twoim temacie :decayed:

:hi:

BTW

Wyraziłem swoje zdanie . a Ty już nie musisz sie unosic bo to nie była "pochlebna" wypowiedz w Twoim temacie

lubie-to.jpg:decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj ty sie boga nie boisz... :decayed:

Opublikowano

Bogu..... :polew:

Opublikowano
:decayed:.....w nocy pisane ...poprawkę trza brać :decayed:
Opublikowano
  • Autor
Bogu..... :polew:

tak słucham? :decayed:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

Artur od jakiegś czasu mówił o zmianie auta. Podobno już sobie zamówił wersje indywidual:

69ebe3cdb585.jpg

Opublikowano

musiałeś wygadać :facepalm:

ehhh.......................:doh::doh::doh:

nie ta fota. ....Marek!!!!!!!....miały być pióra aero :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

siemian, to powiedz mi, czy to auto w koncu zaczelo tak szybko przyspieszac do 100, jak hamuje ze 100 do 0 ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

chciałbym... :decayed::decayed::decayed::decayed:

i to w sensie żeby tak poprawiło się przyśpieszenie a nie tak pogorszyło hamowanie :decayed::grin:

Opublikowano

Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.