Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tutaj masz ceny takie jak ja znalazłem (allegro itepe). Na niebiesko ceny w ASO

1. rura 150PLN (tutaj numeru nie jestem pewien 8E0199521BP (990zł)

2. coller 300zł 8E0145806Q (899.38zł)

3. kierownica powietrza w ASO nie do s-line 8E0117336J 85 zł

4. waz 8E0 145 790 N 80pln (375.42zł)

5. waz 8E0 145 708 M albo N 200zł

6.wspornik IC/uchwyt 059145814B 187.62zł

Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:51_________________________________________________tyle że nasza turbina ma troszke inne mocowanie węża niż turbo z BRD. Nie pamiętam ale jedna jest na szybkozłączu a druga na zwykłych opaskach dlatego lepiej żeby to ktoś montował kto wie o co chodzi i jakoś to złożył.

Można też utoczyć sobie przejściówke.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki serdeczne za info :)

Opublikowano
  • Autor

nie ma za co :)

A co też się przymierzasz do moda?

Ja mam w planach wymiane suszary na taka z BRD i podniesienie mocy do 200hp.

Do tego jest niezbędny drugi cooler, dlatego wole sobie koszty rozłozyc w czasie.

Opublikowano

ładnie, ładnie...czekam na wymianę bebechów i nowy wykresik :cool1:

Opublikowano
  • Autor

narazie będzie tylko drugi cooler. Wykresik bedzie po wymianie turbinki...ale to już pewnie po wakacjach. Narazie mysle o jakimś wypoczynku...

Opublikowano

Jak dobrze zakombinuję to przynajmniej 2gi cooler za free zrobię a co do suszarki to wysokie koszta - na razie jestem zadowolony z roboty Rogala chociaż czasami brakuje pod pedałem co by innych wnerwić - nasze drogi i tak nie pozwalają na szaleństwa ale elastyczność jest bardzo wskazana i z 2 tirów na raz dobrze było by puknąć z 3,5 :)

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze zakombinuję to przynajmniej 2gi cooler za free zrobię a co do suszarki to wysokie koszta - na razie jestem zadowolony z roboty Rogala chociaż czasami brakuje pod pedałem co by innych wnerwić - nasze drogi i tak nie pozwalają na szaleństwa ale elastyczność jest bardzo wskazana i z 2 tirów na raz dobrze było by puknąć z 3,5 :)

a jak to chcesz zrobić że 2gi cooler zrobisz z free?

Opublikowano

Tak samo jak z TEINem, chipem i felgami 18'' - sponsor płaci - małą łyżeczką nabieram co by się nie skapnął - kryzys jest.

Opublikowano
  • Autor

hmmm... sponsor..?? niezbyt rozumiem... ale spoko

Opublikowano

Mój cooperant :) z UK :)

Opublikowano

o siemian masz też kompas, wiem , iwem , nie chciałeś byc gorszy :wink4: plany co do engine :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Mój cooperant :) z UK :)

aaaa

o siemian masz też kompas, wiem , iwem , nie chciałeś byc gorszy :wink4: plany co do engine :notworthy:

a jak... :naughty: :naughty: :naughty: i mam czujnik deszczu :decayed: :decayed:

Opublikowano

To teraz rezaj ksenona.. :naughty:

Opublikowano

A co tam z felgami po tamtej kraksie na krawezniku?

Opublikowano
  • Autor

Dałem je do pospawania. Ale chyba tą jedną która była najbardziej zniszczona kupie nową. Ta truga była tylko lekko wykrzywiona więc z nią nie powinno być problemu.

Narazie jezdze na 16' i szukam jakiś fajnych opon na 18' w rozsądnej cenie...

Pożyjemy.. zobaczymy..[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________ykk na xenon też przyjdzie czas...

Opublikowano

siemian na razie mi auto ukradli :(

Opublikowano
  • Autor

o f*ck słyszałem własnie że komus z poznania ale nie wiedziałem ze Tobie. :shocked: :shocked: :shocked:

Jak to sie stało??

Szczere wyrazy wspólczucia... ;( ;( ;(

Opublikowano

Jest osobny wątek w na każdy temat nie będę Ci robił OT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W dniu wczorajszym został założony drugi cooler (od BRD) i został wyłączony EGR.

Jest to przygotowanie do wymiany suszarki na wydajniejszą.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

niech moc będzie z Tobą!!!

furacz pierwsza klasa a kolor jedyny słuszny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.