Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VW Scirocco 1.4 TSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka po 3 letniej przygodzie z b6 (pozostała w rodzinie) od jakiegoś czasu ujeżdżam auto dla ludu :decayed:



Rok: 2011

Silnik: 1.4 TSI 160 KM

Układ dolotowy: Seria

Układ wydechowy: MgMotorsport

Układ napędowy:
były Felgi aluminiowe "Interlagos" 8Jx17 235/40
obecnie "Talladega" 7,5Jx18 225/40

Układ hamulcowy: Seria

Zawieszenie: Eibach Pro-Kit

Wnętrze i car audio:
Siedzenia sportowe z pakietem "Sportowym"
- tapicerka siedzeń "Catch up" - w połaczeniu z Alcantara
- czarna podsufitka
- ramki kratek nawiewu w czarnym połysku (piano black)
- Czujnik cofania tył
- Lusterko samo przyciemniające z czujnikiem deszczu i światła
- System radiowy bylo RCD 510 jest RNS 510
- funkcja odczytu plików MP3
- 8 głośników o obniżonym rezonansie
- gniazdo multimedialne AUX-IN

Body kit i oświetlenie: oświetlenie wnętrza wymienione na LEDY + światła postojowe i oświetlenie tablicy LEDY

Fabryczna moc i moment: 220/304 przed korektą układu wydechowego




Plany :
- program CompSport --- zrobione

- kompletny układ wydechowy MgMotorsport --- zrobione
- lusterka składane elektrycznie i podświetlane --- zrobione
- tempomat

- bluetooth



47c6d7ee77e6788e.jpg

af41979acc2fb708.jpg

1c3148bebcea7635.jpg

6f659cbc8d15d040.jpg

Edytowane przez nimskrk

Opublikowano

Fajne autko :wink: Myślałem o scirocco, ale że między innymi naczytałem i nasłuchałem się o awaryjności tych silniczków który masz (być może przesadne, albo niewiedza piszących) pod uwagę brałem tylko dieselka, a znalezienie scirocco z dieselkiem w dobrym stanie graniczyło z cudem, a jeśli już coś było to cena była zbliżona do ceny CC, itd. itd. Ostatecznie kupiłem VW CC. Ale scirocco i CC to dla mnie chyba najładniejsze autka VW :wink:

Jaką miałeś średnicę wydechów seryjnie? 70/75 mm? Te nakładki podeszły bez jakichkolwiek "zabiegów", przykręcone?

Kierownicę miałeś seryjnie czy była dokładana?

Piszesz o programie, na ile to się podkręca?

Opublikowano

nie da się ukryć że scirocco, bardzo ładne auto :kox:

Opublikowano
  • Autor

Silnik z tego roku jest już poprawiony :wink: same końcówki wydechu pasują p&p od skody yeti koszt ok 90 zł (w vw koszt ok 450 zł :facepalm: ),kierownica to czysta seria, a jeśli chodzi o program to tak lajtowo ok 210/215 km i 290 nm :decayed:

Opublikowano
Silnik z tego roku jest już poprawiony :wink: (...),kierownica to czysta seria

No i bardzo dobrze jeśli poprawiony :wink: A kierownica jest z@jebista :wink:

a jeśli chodzi o program to tak lajtowo ok .210/215 km i 290 nm :decayed:

:decayed: 1,4 TSI o mocy seryjnego 2,0 TFSI :whistling: 210 KM w 1,4... a kiedyś 1,4 miało 60 KM i było wow... :decayed:

Opublikowano

Bardzo fajne autko, ale z tą wiarą w poprawiony silnik bym nie przesadzał:wink:

Opublikowano
Fajne autko :wink: Myślałem o scirocco, ale że między innymi naczytałem i nasłuchałem się o awaryjności tych silniczków który masz (być może przesadne, albo niewiedza piszących) pod uwagę brałem tylko dieselka, a znalezienie scirocco z dieselkiem w dobrym stanie graniczyło z cudem, a jeśli już coś było to cena była zbliżona do ceny CC, itd. itd. Ostatecznie kupiłem VW CC. Ale scirocco i CC to dla mnie chyba najładniejsze autka VW :wink:

Już się usprawiedliwił :grin::decayed:

Opublikowano

Już się usprawiedliwił :grin::decayed:

he? :decayed: ja poważnie o scirocco myślał :decayed:

Opublikowano

FAJNY ten Twój Białas :wink:

Opublikowano

Przyjedz na spota tym małym i szerokim zapitalaczem :kox:

Opublikowano

Boję się 1.4 tsi!

Opublikowano
  • Autor
Przyjedz na spota tym małym i szerokim zapitalaczem :kox:

bylem jakiś czas temu :decayed: o ile czas pozwoli zawitam w najbliższy wtorek :wink:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Boję się 1.4 tsi!

w jakim sensie :eusathink:

Opublikowano

Mam taki silnik w caddy 2011, przebieg 37 tys. i dwa razy wymieniano mi łańcuch rozrządu na gwarancji... :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.