Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...


cinekLeczna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mówię dla tych co czekają do samego końca :D a z tym stawianiem to nie wiem bo itak gaz na dojazd na kredyt biorę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówię dla tych co czekają do samego końca :D a z tym stawianiem to nie wiem bo itak gaz na dojazd na kredyt biorę :D

ja czekam na dopłaty z UNI na hektary:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ostatnia szansa na dofinansowanie na kolektory słoneczne :) mozna by na dachu siknąć i silnika bybtak nie obciazalo oświetlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten wątek i naprawdę byłbym chętny ale już nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca???? bo byłbym w stanie nawet dziś zapłacić całość za dwie osoby + córcia ale ona nie płaci bo nie ma 3 lat. Mógłby ktoś mądrzejszy (oczywiście nie obrażając nikogo) lub bardziej zorientowany mi odpowiedzieć. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się do jarko na PW i wpisze Cię na listę rezerwową, znając poprzednie edycji na pewno ktoś jeszcze się wycofa i zrobią się wolne miejsca :wink:

Jeśli do 28.02.2014 nie zostaną wpłacone zaliczki to również osoby będą skreślane z powyższej listy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy wyczekuje do konca:decayed:, ja po prostu zapłace za całosc i większosc pewnie tak zrobi

Jarko to chyba ostatnio przed swietami aktualizował liste z wpłatami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem już całą rodzinkę na pw. Ale podpowiedz mi kolego, czy jak zapłacę całość w tym tygodniu to będę miał zagwarantowany wjazd na zlock? Bo nie chcę się bawić w te zaliczki. Chciałbym zapłacić całość i mieć spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno kaska się nie zmarnuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem :) ale chciałbym mieć pewność, że zabiorę rodzinką do Bukowiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci w tej chwili nie da gwarancji bo jeśli wszystkie osoby z ogólnej listy zapłacą zaliczki i później resztę to może braknąć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i teraz rób co chcesz... ale czy jak ja zaryzykuje i w tym tygodniu zapłacę od razu wszystko, no i tamci z tej listy podstawowej zrobią wpłaty i dla mnie zabraknie miejsca, to czy będę miał zwróconą kasę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejsca chyba zawsze jest może ktos się wykruszy z listy... zobacz ile masz nie wpłaconych jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do Jarka. Mam nadzieję że mi coś doradzi :) Pozdrawiam i mam nadzieje że do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z miejsc na liście juz ja zwolniłem, pisałem dzisiaj pw Jarkowi żeby mnie wykreślił,co bym miejsca nie blokował - niestety nie dam rady w tym roku :facepalm:

Wujek, możesz być raczej pewny że pojedziesz z całą rodzinką, w sobote zwolni się sporo miejsc na liście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i teraz rób co chcesz... ale czy jak ja zaryzykuje i w tym tygodniu zapłacę od razu wszystko, no i tamci z tej listy podstawowej zrobią wpłaty i dla mnie zabraknie miejsca, to czy będę miał zwróconą kasę????

Kase ci zwroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...