Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...


cinekLeczna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzieś w wątku się już przewinęło ale nie wiem czy na poważnie czy nie...więc powtórzę pytanie:

Czy w czwartek będzie coś organizowane?

Każdy indywidualnie organizuje sobie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubie mieć żonę obok jak płyne bo podobne ilości spożywa jak ja (litra walimy we dwójkę conajmniej plus bro ) a potem jeszcze nnie choluje do domu :) . Rano wstaje szklanka wody i robi mi sniadanko a ja kaca mam przeokropnego :) . Ona to zero kaca nie wiem jak to możliwe :) i jak tu jej nie kochać i nie zabierać na melanże hahahaha

:naughty: widocznie ćwiczy jak Ty jesteś w pracy :polew::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiczy razem ze mną :) ale uczeń pokonał mistrza z tego wychodzi :) może z racji bycia psychologiem ma mocną głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubie mieć żonę obok jak płyne bo podobne ilości spożywa jak ja (litra walimy we dwójkę conajmniej plus bro ) a potem jeszcze nnie choluje do domu :) . Rano wstaje szklanka wody i robi mi sniadanko a ja kaca mam przeokropnego :) . Ona to zero kaca nie wiem jak to możliwe :) i jak tu jej nie kochać i nie zabierać na melanże hahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=H5mzTWEUcIE&hd=1

skoro pije jak Ty , to i w domu pewnie takie zasady panują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak nie mam :( .

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Ogolnie wyznajemy zasade ,, rzadko , ale porządnie '' :D . Mała ilość alko nas usypia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyloma kobietami ??? Zawsze !!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko wiesz może ile wczesniej trzeba rezerwować na pokój dzień przed i dzień po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! W wątku informacyjnym macie przydziały do pokoi. Na wszelakie uwagi czekam do jutra do wieczora i puszczam do ośrodka.

Chciałbym również serdecznie podziękować osobom, które zgodziły się nie być same w pokoju dzięki czemu pozostali mogli otrzymać jakże upragnioną dwójkę. W ramach podziękowań dla nich od "dwójkowiczów" myślę że skromna banieczka byłaby miłym gestem wdzięczności... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzej sie k**wa nie dało ???

jak bys dał koperte było by wyżej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzej sie k**wa nie dało ???

To za to grożenie na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I PIĘTRO 14 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Chciałem powiedzieć, że chrapię !

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzej sie k**wa nie dało ???

To za to grożenie na PW :decayed:

To nie groźba, to zaproszenie :piroman:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bud A I piętro :shock3: ????? na prawdę z nimi wszystkimi w tak bliskiej okolicy...?????????????? ja pieprzę......:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę jestem w pokoju z Guregoru i jego bracikiem :polew::polew:

Ogólnie nie ma źle :naughty::naughty: pierwsze piętro to przynajmniej mniej schodów do pokonania na bani :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...