Skocz do zawartości
IGNOROWANY

logi AEB


krzysiekml

Rekomendowane odpowiedzi

dodam że pompa paliwa sprawna,ciśnienie paliwa na wolnych ~ 4.0 bara, na trzecim biegu podczas logów przy pełnym bucie ~ 5.0 bara auto po wirusie

na serii czasy wtrysków nie przekraczały 16m/s a teraz oceńcie sami i powiedzcie o co kaman?

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Pawla_M na serii było 0.0 podmieniłem wtryski na większe ale przy tym kompie to nic nie zmieniło po za korekcją sondy na -20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi 002+007.

auto po chipie i wtryski zapętlone, taka moc niestety nie jest bezpieczna na seryjnych wtryskach które kończą się przy 180km , a co dopiero przy wyższej mocy. brakuje paliwa i wtryski leja jak popadnie, oby tylko paliwa nie braklo za którymś razem.

Jesli ma to byc z glowa zrobione to niech CI ten tuner skrecic program do 180km i tyle. A jak chcesz wiecej to trzeba dac wtryski 350cc i dopiero stroic.

O strojeniu na sondzie szerokopasmowej nie wspomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jakby :decayed:

patrzać na stuki ja bym się bał wypuścić takie auto... no ale dla niektórych to podobno norma :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupa ten soft, zalany paliwem w 4 pupy.

no i auto na serii niesprawne... stuka fest.

do sprawdzenia napinacz lancuszka , a w zasadzie wymiany , bo jego nie da sie sprawdzic, a potem glowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowy napinacz i lancuch wszystko ori i tez pokazuja sie stuki, popychacze nowki INA

tutaj gdzieś indziej jest lipa

Krzychu, jakie masz świece, kiedy wymieniane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ogólnie to nie moja fura,dziś świczki wywalę i cewki podmienię ale gregor10 ma rację że soft zrypany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze soft zyebany to od razu widac po logach, ale ja sie odnosze do stukow ktore byly juz przed wirusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowy napinacz i lancuch wszystko ori i tez pokazuja sie stuki, popychacze nowki INA

tutaj gdzieś indziej jest lipa

Krzychu, jakie masz świece, kiedy wymieniane ?

jak masz napinacz zmieniony i nadal stuka to przyczyna lezy w innym miejscu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tez powoli eliminuje wszystkie mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...