Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Programowanie, adaptacja licznika.


Hohe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nadzieję, że to dobry dział.

A problem wygląda tak:

Chciałbym zmienić tarcze w moim liczniku z mil na km, ale są one różnie skalowane. Powiedzcie, czy można jakoś vcds-em lub może podmianą softu, przeprogramować licznik tak, by dopasować wskazania do nowych tarcz? Czy to hardware decyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zegary europejskie i szukaj kogos kto usuwa ochrone komponentu.

Myślisz, że to jedyne wyjście?

Jeśli tak, to będę musiał z tym żyć. Za droga impreza. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tez wymienić tarcze licznika przeskalowaną z mil na km lub odwrotnie . Ja do siebie założyłem licznik europejski i zmieniłem tarczę , jest ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tez wymienić tarcze licznika przeskalowaną z mil na km lub odwrotnie . Ja do siebie założyłem licznik europejski i zmieniłem tarczę , jest ok .

Ale te nie ori tarcze to pozostawiaja wiele do zyczenia.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tez wymienić tarcze licznika przeskalowaną z mil na km lub odwrotnie . Ja do siebie założyłem licznik europejski i zmieniłem tarczę , jest ok .

Ale te nie ori tarcze to pozostawiaja wiele do zyczenia.

.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

No właśnie, to doświadczenie już mam za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Wałbrzychu , lekko inne cyfry ale wykonanie nie złe. Wcześniej brałem z Krakowa ale nie wycinali otworów . Zawsze można poprosić o przesłanie zdjęcia jak wygląda taka tarcza . To jest najprostsza i najszybsza opcja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Wałbrzychu , lekko inne cyfry ale wykonanie nie złe. Wcześniej brałem z Krakowa ale nie wycinali otworów . Zawsze można poprosić o przesłanie zdjęcia jak wygląda taka tarcza . To jest najprostsza i najszybsza opcja .

Ja kupiłem od kolegi z forum, który się tym zajmuje. Tarcze wykonane perfekcyjnie, niestety po zmroku okazało się, że podświetlenie jest żółte i bardzo nierównomierne. Dla mnie, nie do przyjęcia.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wejdz sobie na anglik info. Tam sie dowiesz jaką najlepiej założyć tarczke i jak pozniej przekodowac

Dzięki. Poszperałem tam i choć nie znalazłem bezpośredniego odniesienia do B8, to myślę, że można by to zrobić podmianą softu. Będę jeszcze o tym myślał. Może znajdę kogoś, kto to już robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...