Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Elektrycznej nagrzewnicy b5 nie ma, natomiast sporo wersji ma na wyjściu z głowicy na nagrzewnicę króciec z 3 świecami żarowymi, które w określonych warunkach załączają się i podgrzewają płyn chłodniczy co przyśpiesza nagrzewania silnika/wnętrza.

Koledzy szukałem tych 3 świec żarowych które podgrzewają płyn chłodniczy i nie mogłem tego znaleźć. Czy któryś z Wam mógłby dokładnie wyjaśnić jak mogę ustalić położenie tychże świec?? :wink:

Opublikowano

popatrz z tylu silnika;)

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym jeszcze poruszyć w tym wątku załączanie klimatyzacji zimą. Zima zbliża się dużymi krokami a co za tym idzie oszronione i zaparowane szyby :kwasny:

W wielu artykułach spotkałem się z tym iż klimatyzacji poniżej +5 stopni Celsjusza nie można już uruchomić ale także w wielu spotkałem się iż można uruchomić :wink:

Jak to jest w naszych Audiczkach??:wink:

Jak zimą uruchomić klimatyzację aby najlepiej odparować szybki?? :wink:

Poniżej wrzucam zdjęcie climatronica zaczerpnięte z tablica.pl. Czy któryś z kolegów na podstawie tego panelu powie jak najlepiej zimą z niego korzystać??

Pytanie może dość banalne jednakże myślę iż zimą wiele rad może się przydać.

klima.jpg

Opublikowano

AUTO :wink: i temp wysoka np. 24 st.

Wtedy kompresor klimy chodzi - wyciąga wilgoć, świeczki płynu grzeją... luksus :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli przycisk ogrzewania przedniej szyby nie robi nic więcej niż MAX nawiewu na szybę?? :wink:

Czy też załącza kompresor klimy??

W takim razie po co jest przycisk ECON??

Pytania może komuś banalne ale mogą ułatwić życie podczas zimy :wink:

Opublikowano

Przyciks ECON wylacza klime latem. jak wlaczysz nawiew na szybe to automatycznie wylacza sie kontrolka w przycisku ECON wiec klima zalacza sie i wysusza powietrze ale mozna wylaczc klime a nawiew dalej bedzie chodzil na maksa.

Co do wymiany nagrzewnicy to jeden dzien pracy z demontazem i montazem deski rozdzielczej. Praca przyjemna dla osob ktore znaja rozmieszczenie srubek. niestety w aucie z klima najpierw pasowaloby odciagnac gaz z klimy bo trzeba rozlaczyc weze.

Opublikowano
  • Autor

Ok :wink: dzięki kolego za pomoc.

Mam jeszcze pytanie do Was jak używacie climatronica zimą??

Tak aby najszybciej było najcieplej i komfortowo??

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.