Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport


KrzysiekA4

Jakie plany na a4 b5  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Nobla to powinien dostac producent trttytek hehe

Artur jakie spalanie wyszło, turbinka napewno sie nie zapiecze,. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....:decayed:nie ma co się oszukiwać....nobla za ten silnik helmuty nie dostaną :wink:

:polew:no nie,ale psów wieszanych nie widziałem przy ingolstadt z napisem AFB,AKN,AKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego są czujniki...w misce np. .:wink:..............tak trza do tego silnika podchodzić...ale to po latach się nabywa ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego są czujniki...w misce np. .:wink:..............tak trza do tego silnika podchodzić...ale to po latach się nabywa ...:decayed:

Czujnik czujnikiem organoleptyka też dobra sprawa:naughty:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Robert turbina się nie zapiecze to nie benzyna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie....turbio mi chyba umiera....coś ostatnio jakby ma zwisy :facepalm:.............chyba pojadę do Radomia na podmianę ...ale słyszałem ,że tam kolejki starszne.....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 2.5 v6 czas sie znajdzie, lubie to :P

moje to drugie jest za***iste, ciche i wstaje na 1.700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe uczucie jak poniżej 2k na obrotocie ciągnie do przodu:decayed:,moje coś zaczyna gwizdać(słychać jak zasysa,po odpuszczeniu) po czyszczeniu chyba przesadziłem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodzik na żywo prezentuje się konkretnie;) co prawda nie słyszałem nawet jak chodzi ale mogę sobie wyobrazić :naughty: wszystko na plus za jednym małym wyjątkiem;p jak widziałem masz brewkii??:facepalm: ale nowe światła wymarzą całą złą historię i przy następnej wizji będzie już tip top;) jak ogarnę swoją to trzeba by stanąć jeden obok drugiego ładnie się będzie prezentować, bo na razie to była by piękna i bestia;d:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie z brewkami więc z przymrużeniem oka(piękna i bestia):grin:.Co do silnika na spocie pokaże Ci własną robotę w kolorze czerwonym może u Ciebie się zamontuje kolorek:wink:.Lampy czekają i będą montowane bez sprysków obecnie w NL i tego nie sprawdzają a w PL nie często mi się ostatnio bywa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha na wspomaganie już leży u teściów:banan:teraz tylko podobna na filtr powietrza(od vr5) żeby się nie odróżniało

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Co do koloru to uszczelka i lakier i robimy przy pifku w trakcie grilla:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można coś pomyśleć;) tylko uszczelki brak lakieru itd;/ długo to kompletowałeś?? aż jestem ciekaw jak to się w całości będzie prezentowało, do tego światła na wstępie robią robotę;d mi to jeszcze dużo dużo brakuje:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:Auto mam już ponad trzy lata:wink:takie rzeczy się szuka długo lub dużo płaci.

Zlakierem to uszczelki pare groszy i lakier w podobnej cenie ważne temp 300C lub wyzej

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:11 ----------

Samopoziom w końcu zamontowany i sprawdzony działa:banan:dziś rezanko zderzaków i spryski jako ostatnie ogniwo do bixów:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr od Ciebie,zderzak już zaznaczony:wink: bo mały zonk z lampami podniecałem się jedną od kierowcy a po 6 miech. wyciągam drugą i pęknięty wkład:facepalm:pomiędzy soczewką a długimi:facepalm:i cały plan montarzu poszedł sie je......ć,debil ze mnie że od razu nie spawdziłem dwóch:doh:.Musze się z Gwertym dogadać na BT co z tym zrobić bo doła mam na maxxa,myślałem że już w końcu zamontuje a tu druga rozdupczona:facepalm::whip2::vava::undecided:

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 00:56 ----------

DSCN1394.jpgDSCN1392.jpgDSCN1393.jpg

Na tym staneło,następny zjazd do PL i bixy

Miejsca zaznaczone na spryski chyba w dobrych miejscach:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywca furmanka "obadana"...stołeczki bliźniaki...buda i napęd ciut inny :decayed: ,a tak to bardzo zadbana padlinka :decayed::wink:....

PS.Krzychu nie irytuj się proszę .....ja tak na każde po 2013 mówię padło :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie:wink:widziałem Twoją minę jak rozmawialiśmy o osłonie na ABS:slina:

Światła ustawione,wystarczyło wywalić przełącznik i masa na stałe brązowy z niebieskim:wink: i miły prezent od mechanika 4 zaślepka na środkową osłone,rozwalił mnie na łopatki:polew:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Ps trochę się nabijam każda krytyka mile widziana:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::wink:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

dobra przekonałeś mnie :whistling::naughty::kox:....to jedziemy......zaczynamy od prawej ,czy lewej głowicy ?? :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

nie no żart....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla potomnych troche inaczej się montuje w v6 niż 1.9 tą osłone trza trochę ją przyciąć tu i uwdzie.W planach gumowa uszczelka na pas przedni dla wykończenia estetycznego

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

na tej strone co mówiłeś nie mam blaszki rozdzielającej przewody wysokiego ciśnienia to dzwoniło:polew:

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

jak będę w pobliżu to podjadę na małego spota jak w pracy nie będziesz gnił:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...