Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze swiatlami stopu? Samoczyne zapalanie sie w nocy.


mkris

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyles mnie tym miernikiem. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

mysle,ze pozytywnie ...

mA ma bezpiecznik ale przed nim jest wylacznik wiec raczej go nie spale (no chyba ze sie myle)

ten miernik jest za madry dlamnie :) ale przeczytalem dzis instrukcje obslugi i na pradzie stalym go zmierzylem...

pozamykalem samochod z pilota ,przylozylem jedna koncowke do klemy druga do akumulatora i zdjalem kleme z akumulatora (troszke juz zamotalem - no ale pozno juz :) )

i po przeliczeniu na mA wyszlo 60mA nie wiem czy to mozliwy wynik w moim samochodzie? Zobacze na dniach ale mysle ....mam nadzieje ze te problemy byly zwiazane z nie doladowaniem akumulatora....

zycze Wszystkim spokojej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by super wynik był. Jak przy takim prądzie nadal będą problemy to aku kup Centra Varta 77 lub 85 Ah bo może Twój już ma dość.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

nie zakladam nowego tematu bo to w sumie ciag dalszy...

problemy z akumulatorem sie powtarzały a ze mial dopiero rok i jest na gwarancji wyslalem go do sprzedawcy i co sie okazalo....

akumulator zostal gleboko rozladowany i gwarancja tego nie pokrywa :( wiec zostalo mi kupic nowy akumulator lub ten stary w jakis sposob naladowac ale czy to mozliwe? Sprzedawca powiedzial ze idzie tylko do 80%

akumulator to varta silver dynamic 12v 77ah e44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasiarczony. Jak najmniejszy prąd ładowania i ze 3 dni pod prostownik dobry nie Biedronkowy.

Kup Centre Future 85Ah

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...