Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Srebrna skarbonka


rade

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B6 2.0 130KM ALT Sedan

2000r. na liczniku 175tys. szału nie ma :kwasny: ale jak się prowadzi :slina:

Z wyposażenia to co ważniejsze:

  • Climatronik
  • El. lusterka ( pytanie czy grzane)
  • 4 el. szyby :banan:
  • Podgrzewane siedzenia :banan:
  • Chorus II :facepalm: i 10 głośników, mimo, że nie Bose to jest moc :wink:
  • Alu 15'', brzydkie nie są więc póki co zostają
  • Podłokietnik
  • Centralny zamek-sterowany z pilota + domykanie szyb (otwierania nie sprawdzałem)

Zrobione:

  • Kompletny rozrząd
  • Olej i filtry
  • Gaz :
    sterownik: KME Nevo ,
    reduktor: KME Silver,
    wielozawór: Tomasetto,
    Wtryskiwacze : HANA zielone
  • Zimówki, w sumie to padło na Goodyear Ultra Grip 8 i są w trakcie realizacji
  • Dywaniki gumowe

Do zrobienia:

  • Pokrętło lusterek
  • Odnowienie/wymiana włącznika świateł
  • Odnowienie/wymiana przełączników szyb
  • Odnowienie/wymiana panela Climatronika
  • Może Parktronic tył
  • W dalszej przyszłości może podwójny wydech :naughty:

w1tf.jpg

0ffm.jpg

hqux.jpg

2pbz.jpg

lsjx.jpg

715i.jpg

cknb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gazu to założ sobie coś na stagu.

kaseta? oj chyba szybko ją wyrzucisz, sam mialem i wiem jak jest z jakoscią. Lepszym rozwiązaniem jest transmiter choć też nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych doświadczeń kaseta > transmiter , mam jedną, ale gra mono, mimo to dając radę. Fajnie gra ten Chorus i musiał bym zobaczyć jak gra coś innego na tych głośnikach, żeby wiedzieć czy warto wymieniać radio.

Propozycje miałem takie co do gazu :

-Stag 300, reduktor Zawoli , wtryskiwacze Hana za 2400 zl, ale nie słyszałem dobrych opinii o gazowniku

-LPGTECH ( pierwszy raz słyszałem o tej firmie od gościa, który zakłada) , Ac R01, Hana, za 2100 zł , za tyle samo mi powiedział też Staga - ludzie w okolicy sobie chwalą gazownika

-KME Nevo, KME Silver, Hana albo coś czego nazwy nie pamiętam za 2000zł, facet wydał mi się ogarnięty w temacie pokazując wszystko jak działa na aucie, które akurat robił.

Jestem w stanie wyłożyć i 2500 jeśli tylko zestaw jest sprawdzony.

EDIT.

Nie sądzę, żeby parowała, aczkolwiek temp. była koło zera w ten dzień rano , zanim wyszedłem do samochodu, więc musiał bym sprawdzić.

EDIT 2. Faktycznie Stag 300, myślę jedno piszę drugie, poprawiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś wpadła instalacja:

sterownik: KME Nevo ,

reduktor: KME Silver,

wielozawór: Tomasetto,

Wtryskiwacze : HANA zielone

Ogólnie śmiga, choć mam wrażenie, że te zielone HANY to trochę za dużo, bo o ile do setki nie czułem różnicy między benzyną a gazem tak powyżej już była trochę lipa... Przy 150km/h i 4 tyś obrotów pedał w podłodze i jak by to już był koniec, spasowałem co prawda, bo to już nie poważne tak jechać wieczorem przez las, no ale ... .

Jutro chyba wizyta u gazownika do poprawki, bo najwidoczniej tak auta nie rozpędzał.

BTW Kaseta daję radę, czysto gra, za to ten Chorus II ma jakieś odchyły i czasem się nie wyłącza po wyjęciu kluczyka a potem po włożeniu gra tylko tył Oo Nie wiem WTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tej lampie ;) świeci = nie dotykam ;)

A co do modzenia to najpierw to co do góry napisałem, potem może te dokładki w kolor bo faktycznie dobrze to wygląda, ale póki co to nie na moją studencką kieszeń ładowanie kasy w auto żeby tylko wyglądało ;)

Póki co ma jeździć, więc reguluję gaz, zakładam zimówki i chciałbym zapomnieć na jakiś czas, że mam skarbonkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do modzenia to najpierw to co do góry napisałem, potem może te dokładki w kolor bo faktycznie dobrze to wygląda, ale póki co to nie na moją studencką kieszeń ładowanie kasy w auto żeby tylko wyglądało ;)

może nie baw się w malowanie spodów zderzaków bo to ok 200-300 zł za element - czyli za przód + tył masz 400-600 zł a to już połowa zderzaka s-line z PDC pod podwójny wydech o którym też pisałeś :decayed: chyba że sam to zrobisz ew. masz znajomego co za przysłowiową flache + koszty lakieru zrobi :wink:

a co do felg - fajnie że miałeś - ja swoje auto w wakacje kupiłem jak były te wielkie upały i stało na zimówkach z stalowymi 16' + kołaki :facepalm: poprzedni właściciel zatrzymał alu... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, ale na zimę chciałem zostawić ALU i nie wyszło :P Okazało się , że opony o tym samym rozmiarze co letnie na tych felgach które btw są 7J wyglądają jak balon... I trzeba było kupić stalówki jeszcze prócz zimowych opon :P Więc też średnio to wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...