Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie reperaturki na tylne zaciski


Grzesiek1985

Rekomendowane odpowiedzi

czyli w inter carsie mofe podac ze to jest z katalogu autofren

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Dzieki Dev :hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po wymianie tloczka i reperaturek autofrena bodajze. problem polega na tym ze mam teraz mimo fachowego odpowietrzenia pedal miekki jak guma od majtek. mechanior stwierdzil ze tam w tloczku te blaszki ktore sie przeklada sie wyrabiaja i tloczek sie za bardzo cofa a nie ma tych blaszek w zadnych zestawach, trzeba kupowac nowe zaciski ponoc. mial ktos takie doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkład tłoczka przekładasz ze starego do nowego, Twój mechanior to zwykła d...pa

jakie to jest fachowe odpowietrzanie wg Ciebie, hm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zaczne od poczatku bo w skrocie myslowym poszlo. z tylu trzymaly mi tloczki, kupilem komplet tloczkow z gumkami nowe, rozebralem zaciski, przelozylem mechanizmy z tloczkow starych do nowych, poskladalem, chcialem zmienic tarcze ale za uja nie poszly te imbusy od jażm tylko je poukrecalem wiec oddalem do mechaniora. ten wszystko porobil, ale pedal jest mega miekki i nisko lapie, powiedzial mi ze to wlasnie kwestia tych blaszek w tloczku ktore przekladalem, wyrabiaja sie ponoc i jest d*pa tloczek sie cofa za bardzo i hebel jest taki gumowy. odpowietrzanie i wymiane plynu robili juz oni, dobry zaklad dlatego napisalem ze fachowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Cie zmartwie bo zrobili to nie fachowo ale standardowo, po krótce ni w d.... ni w oko

masz zapowietrzone tylne zaciski, zadzwon do mnie jutro to Ci powiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :D czyli to nie kwestia tych blaszek w tloczku? bo tam sa te dwie plaskie i ta jedna z wypustkami i ona ponoc sie wygniata, ale tez mi sie w to nie bardzo chce wierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev Zamówiłem dzisiaj ten zestawik Tylko gościu się dziwił ze to podejdzie Bo powiedział ze ten zestaw jest od roku 2003 w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade kupic same gumki od stroy trzepienia recznego? bo uszczelnienia tloczkow i oslonki prowadniczej z nowym prowadniczkami mam TRW ale TRW nie ma w sprzedazy tych gumek od strony recznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev Potzebuje twojej pomocy Bo te barany u mnie w inter carsie i u niedzialka mowia ciagle ze nie ma części do tego wozu:facepalm: A mianowicie potrzebuje o nr zamiennika przednich prowadnic i gumki o nr Lucasa 32326467 Proszę bardzo o pomoc

---------- Post dopisany 18-10-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 22:35 ----------

Dev Mogę liczyc na twoja pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj po numerze oryginału szukać zamiennika........

W etce poszukaj.....albo kogoś z etką poproś........ja nie mam ....:wink:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi ze w etce nie ma tego Myslalem ze DEV cos dopasuje :cry:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Spróbuj po numerze oryginału szukać zamiennika........

W etce poszukaj.....albo kogoś z etką poproś........ja nie mam ....:wink:

wysłane z one v :)

Arturo wiem wiem I zrobie tak jak rozmawialiśmy tylko chce to skompletować i wiesz co dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE jest moj Drogi.

Podalem Ci nr ktore pasuja do tego zacisku

Co jeszcze chcesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev tyl jest ok Już zlozylem i wszystko smiga jak należy Teraz mi chodzi o przedni zacisk Wyslalem ci na meila których do przedniego zacisku części nie mogę dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...