Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RSW Auto Roman Szymański


piotrekgotrek

Rekomendowane odpowiedzi

RSW Auto Roman Szymański

RSW//AUTO Serwis aut osobowych i dostawczych

Ja zdecydowanie mogę polecić ten zakład.

Otworzony w marcu tego roku, ja byłem jednym z ich pierwszych klientów, jeszcze przed oficjalnym otwarciem (przypadek).

Znajduje się za Łukoilem przy Aleksandrowskiej, w budynku PZMOTu.

Powiem tak, robiłem u nich już kilka napraw i diagnostyk. Za każdym razem wychodzę za bardzo dużym bananem na twarzy.

Jest to również pierwszy zakład jaki w ogóle spotkałem, gdzie na dzień dobry mi nie wymieniają 1-2 wahaczy. Zawsze każe sprawdzać zawieszenie, z przyzwyczajenia, a tu nic.

Denerwowały mnie również dziwne stuki przy skręcaniu kierownicą, zdiagnozowano już lekko zużytą maglownicę, ale powiedzieli, że na razie nie ma sensu jej regenerować.

To samo z lekkimi naciekami oleju, poszperali i znaleźli leciutki wyciek przy skrzyni, ale również stwerdzili, że lepiej na razie dolewać troszkę więcej, niż wyciągać skrzynię dla jednej uszczelki.

Powiedzieli, że jak się coś ze skrzynią albo sprzęgłem sypnie, to można będzie wtedy przy okazji zrobić.

Generalnie mógłbym takich przykładów wymieniać bardzo dużo.

Cenowo też wypadają korzystnie.

Przykład z przed kilku dni.

Wymiana przedniego zawieszenia (sprężyny+amorki), olej, filtry (olej,powietrze,kabina), diagnostyka samochodu (zawieszenie, silnik itp) zapłaciłem w sumie 1100zł, z tego robocizna 225zł, reszta części.

Jak dla mnie na razie trzymają poziom. Nie zdzierają, z tego co rozmawiałem z właścicielem, to mają podejście takie, żeby klient wyszedł jak najbardziej zadowolony, z naprawami zrobionymi dobrze i rzetelnie, i we w miarę rozsądnej cenie,

wtedy jest duża szansa, że do nich wróci.

W moim przypadku to się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...