Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Wracałem uradowany z ASO po naprawie stronica : )

I co było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem uradowany z ASO po naprawie stronica : )

I co było ?

wytlumaczyli mu, ze R to wcale nie oznacza RACING i nie mozna przelaczac w trakcie jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temperatury w dsg. Audi Polska szacunek. Zwróciło koszty części po gwarancji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde Audi serwisowane zawsze w ASO Audi (nie VW/Skoda/Seat) do 100 tys km przebiegu może liczyć na zwrot kosztów części. Dobra wiadomość :)

Jak patrzyłem w ETCE gdzie jest ten czujnik to doszedłem do wniosku że nie ma bardziej schowanej części w samochodzie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde Audi serwisowane zawsze w ASO Audi (nie VW/Skoda/Seat) do 100 tys km przebiegu może liczyć na zwrot kosztów części. Dobra wiadomość :)

no brzmi to intrygująco

jest gdzieś oficjalne info w tej sprawie czy to bezpośrednio Ci powiedzieli w OOOO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takie info od serwisanta. Już słyszałem o takich przypadkach, ale nie widziałem nigdy oficjalnie informacji. Podejrzewam że każda sprawa jest rozpatrywana osobno.

Musiałem poprawić sobie humor i... kupiłem MMI 3G+ ze slotem na SIM. Wlan i Google w samochodzie. Świat się kończy :decayed: co ciekawe osoba która montowała mi to powiedziała że absolutnie nie ma problemu by doposażyć nasze B8 w kamery 360'. Dwie w lusterkach i jedną w grillu. Brzmi ciekawie, co? :wink:

2014-06-04%2012.42.37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... co ciekawe osoba która montowała mi to powiedziała że absolutnie nie ma problemu by doposażyć nasze B8 w kamery 360'. Dwie w lusterkach i jedną w grillu. Brzmi ciekawie, co? :wink:

http://cl.ly/image/0C0M42091p47/2014-06-04%2012.42.37.jpg

No i teraz Wrclaguna spać nie może :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg kamera przednia jest w specjalnej blendzie w grill jak w RS6. Oprócz tego trzeba podmienić doły lusterek na jakieś z kamerami. Nie zdradził tylko jaki potrzeba moduł. Mam gateaway w wersji P więc czekam na informacje co potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Łodzi. Człowiek ma wszystko co byś chciał z elektryki : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję oblukać furkę na żywo - ładniutka jak każde S5 no i trzeba przyznać kolorek powala

Felgi myślałem na żywo będą bardziej powalać ale nie jest źle - na pewno indywidualnie

No i ładna kiera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment prawie jak u mnie w serii :decayed:

Ps. Rozumiem że w hamowanko w CS tam gdzie furę widziałem

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

100 koni przyrostu mocy już robi robote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...