Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeskok koła


mike22285

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pewien problem cale zawieszenie wymienone wachacze amory maglownica poprostu wszystko,problem polega na tym iz przy skrecie w prawo mam wrazenie ze kolo ociera gdzies tam bo jest taki przeskok auta przy wolnej jedzdzie felgi mam 17 225/50/17 dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to sprężyna imo.

Ja na starych sprężynach miałem takie wrażenie, jakby koło uskakiwało, po wymianie sprężyn nie ma tego już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy sprężyna ? Pracuje łożysko na górze sprężyna stoi w miejscu chyba że łożysko już mówi papa przez to może sprężyna się delikatnie obraca<myśli> u mnie przy pełnym skręcie w lewo ale tylko przy pierwszym ruszeniu tez czuje uskok koła potem już nie. Opony 205/55/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no wlasnie wszystko jest sztywne jak to powiedzieli panowie na warsztacie.pozatym wszystko wymienione lozyska tez.tylko sprezyny zostaly stare.amory maglownica laczniki w sumie cale zawiecho nowe jest ale dzieki wielkie.jedynie co zobaczylem to z tej strony co przeskakuje auto jest nizsze o 5mm.dzieki wielkie bede dalej szukal hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją u siebie znalazłem przyczynę przeskoku koła. Winna była opona po zmianie na 17 do tego nowe opony i problem znikł :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu dzieki to jeszcze sprawdze opony dzieki

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 20:38 ----------

siema dzis sprawdzilem..........sciagnalem amortyzator i guma ktora wchodzi do kielicha jest peknieta na pół....czy to moze powodowac przeskok kola?dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem skrece w prawo i powoli rusze to czuc uskok kola i pociagniecie kierownicy w prawo na szarpakach zero luzow. A i dochodzi do tego lekkie wycie jak odkrece kierownice w lewo po tym uskoku. Ma ktos pomysl co to moze byc?? A i dodam ze to b7 1.9tdi 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema zmienie gume jak przestanie padac bo wiecie to uk hehe i dam znac

---------- Post dopisany 02-05-2014 at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 20:33 ----------

siema sorki ze tak pózno odpisuje ale wkoncu kupilem nowe opony dunlop sport i juz nic nie przeskakuje jest git dzieki tak jak powiedzial pablo...dzieki zamykam post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...