Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przeskok koła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pewien problem cale zawieszenie wymienone wachacze amory maglownica poprostu wszystko,problem polega na tym iz przy skrecie w prawo mam wrazenie ze kolo ociera gdzies tam bo jest taki przeskok auta przy wolnej jedzdzie felgi mam 17 225/50/17 dzieki za odpowiedz

Opublikowano

Możliwe, że to sprężyna imo.

Ja na starych sprężynach miałem takie wrażenie, jakby koło uskakiwało, po wymianie sprężyn nie ma tego już.

Opublikowano

Kolego a może to przez opony ja przed wymianą na nowe i o rozmiar mniejsze /na 16/ też czasem miałem takie wrażenie.

Opublikowano

A co ma do rzeczy sprężyna ? Pracuje łożysko na górze sprężyna stoi w miejscu chyba że łożysko już mówi papa przez to może sprężyna się delikatnie obraca<myśli> u mnie przy pełnym skręcie w lewo ale tylko przy pierwszym ruszeniu tez czuje uskok koła potem już nie. Opony 205/55/16.

Opublikowano

Pojedź na diagnostykę tam na szarpaku wyjdą ewentualne luzy.Potem to już z górki.

Opublikowano
Pojedź na diagnostykę tam na szarpaku wyjdą ewentualne luzy.Potem to już z górki.

Nic nie wyjdzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

ehh no wlasnie wszystko jest sztywne jak to powiedzieli panowie na warsztacie.pozatym wszystko wymienione lozyska tez.tylko sprezyny zostaly stare.amory maglownica laczniki w sumie cale zawiecho nowe jest ale dzieki wielkie.jedynie co zobaczylem to z tej strony co przeskakuje auto jest nizsze o 5mm.dzieki wielkie bede dalej szukal hehe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ją u siebie znalazłem przyczynę przeskoku koła. Winna była opona po zmianie na 17 do tego nowe opony i problem znikł :-D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

uuuu dzieki to jeszcze sprawdze opony dzieki

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 20:38 ----------

siema dzis sprawdzilem..........sciagnalem amortyzator i guma ktora wchodzi do kielicha jest peknieta na pół....czy to moze powodowac przeskok kola?dzieki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam ten sam problem skrece w prawo i powoli rusze to czuc uskok kola i pociagniecie kierownicy w prawo na szarpakach zero luzow. A i dochodzi do tego lekkie wycie jak odkrece kierownice w lewo po tym uskoku. Ma ktos pomysl co to moze byc?? A i dodam ze to b7 1.9tdi 2005r.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

siema zmienie gume jak przestanie padac bo wiecie to uk hehe i dam znac

---------- Post dopisany 02-05-2014 at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 20:33 ----------

siema sorki ze tak pózno odpisuje ale wkoncu kupilem nowe opony dunlop sport i juz nic nie przeskakuje jest git dzieki tak jak powiedzial pablo...dzieki zamykam post

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.