Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy chromowane Audi A4 B6 Sedan


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie odnośnie listew chromowanych bocznych do A4 B6 Sedan, w tej chwili mam czarne i zakupiłem zestaw chromu, mam zamiar zabrać się za wymianę ale mam pytanie dotyczące tylnych trójkątnych szybek, czy trzeba także je wymieniać na inne? bo sprzedawca listew zapewniał że nie trzeba, ale po przeczytaniu paru postów na temat tych listew ale w kombi okazuje się że tam trzeba ale nie znalazłem nic na temat sedanów jeśli ktoś ma pojecie na ten temat to czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz, ale te dostałem wskazówkę że można odciąć dolna część uszczelki i z tego skorzystałem

A co w sedanie szybki trojkatne w przypadku czarnych listew wygladaja inaczej niz u mnie?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-aluminiowych-listw-ozdobnych-wokol-szyb-104514/index3.html#post3404893

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z tematu ...

Ja u siebie w sedanie mam chromowane listwy. Jaki jest koszt czarnych ? Dużo rezania z tym będzie ?

Chciałem ostatecznie zrobić to plastidipem, ale jakość wyszła wątpliwa i zdarłem.

Jakieś pomysły ? Auto robię na shadow line, więc muszę pozbyć się chromów z boków i listwy z bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...