Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] zwykły taki srebrzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

Audi A4 B5 1999 rok 1.6 benzyna 101 km :guma:

W aucie za dużo względem serii się nie zmieniło , wynika to z braku czasu na jakie kolwiek modzenie no ale z czasem bedę wrzucał to co udało mi się do tej pory zrobić przy aucie :whistling:

Mianowicie doszło parę zmian we wnętrzu

Obszyta skórą rączka hamulca ręcznego

Obklejone dekory folią carbon :facepalm: trza zmienić :whistling:

Pakiet LED we wnętrzu

Z zewnątrz wpał grill ala RS4 :grin: wnęki lamp poszły w czerń wpadła również końcówka wydechu z kwasu :decayed:

Mechanika , to raczej rzeczy na bieżąco oleje ,filtry , świece ,nowe tarcze/klocki , springi MTS'y -40/40 :kox:

W planach? raczej nic specjalnego z pewniaków to gwint/koło reszta to drobnostki które zmieniają się bardzo często.

Wszystkie te mody postaram się ukazać na zdjęciach.

Póki co na wejściu pare jesiennych ujęć :decayed::jerk:

IMG_4356.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

IMG_4332.jpg

IMG_4386.jpg

Opublikowano

ładna ładna i nawet kolorek taki jak mój:decayed: tylko te lampy czarne jakoś mi nie pasują ale alu zaje.....:shock3:

Opublikowano

ładnie się autko prezentuje grill lampy moim zdaniem na + alu też tylko obniż ją :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ładna ładna i nawet kolorek taki jak mój:decayed: tylko te lampy czarne jakoś mi nie pasują ale alu zaje.....:shock3:

Te lampki są charakterne zią :cool:

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 17:38 ----------

Pare dzisiejszych strzałów ;)

IMG_4988.jpg

zdj1.jpg

zdj2.jpg

zdj3.jpg

Opublikowano

No fajnie wlasnie zastanawialem sie jak ciemne lampki wygladaja na srebrzaku ,ale bardzo fajnie to wyglada pozdrawiam cyknij pare fotek srodka:naughty:

Opublikowano

czarna stal :slina:

Ja tam czekam ze zmianą do białego puchu :whistling:

Opublikowano

Alusy super. Rzucają się w oczy.

Opublikowano

Fajnie się prezentuje, lampy suuuuper :whistling:

Opublikowano

auto fajne .....ale czy ni za szybko na zime ? ja jak kolega wyzej czekam na 1 sniego ....

Opublikowano
  • Autor

Opony mam nowe więc dla mnie posluza bite dwa sezony wiec czy 2 tygodnie predzej czy pozniej to mi nie robi roznicy :) poza tym mieszkam na terenie gdzie jest duzo błota i kamieni i troche szkoda mi dojechać letnie felgi ,dlatego już zima na pokladzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.