Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Avant pod stodołą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponad rok po zakupie postawnowiłem dodać Avanta.

Moje A4 kupiłem w Niemcach jak mawia Podolski L.

Zadbana, pielęgnowana, serwisowana do końca 170000km.

Szukałem 3 miesiace ale opłacało się.

silnik: 1.8 5V 125KM 168Nm ADR

rok prod: 1998

kolor: SANTORIN BLUE - PEARL EFFECT

kolor wnętrza: ONYX (BR)

Wyposażenie fabryczne:

-elektryczne szyby, lusterka

-climatronic

-podgrzewane siedzenia

-radio concert + 8 aktywnych głośników Nokia System z subem w bagażniku

-siedmioramienne felgi alu 16"

-opony 205/55 R 16 91W

-komputer FIS

-aluminiowe el. wnętrza "strips quartz"

-ABS

-4 x airbags

pakiet S-Line:

-trójramienna, skórzana kierownica

-skórzana dźwignia zmiany biegów

-sportowe siedzenia

-zawieszenie sport 1BE

Co zmieniłem:

-reflektory zespolone http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/

-zamontowałem przetwornice i lampy wyładowcze http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-xenony-reflektorach-zespolonych-ii-lifcie-montaz-zarowek-przetwornic-10942/

-grill na ten po II lifcie

-filtry i olej :decayed: poza tym, odpukać, nic sie nie dzieje

-aaa i białe kierunki na bokach

to chyba tyle

planuje dodac na tył lotke od RS4. to wszystko

Dodano 30 sierpień 2011:

Najnowsze mody :naughty::

- podłokietnik

- halogeny dedykowane

- ramki na zegary

- upgrade na 288 ATE Power Disc

BYŁO:

a417jr2.jpg

JEST:

a401.jpg

a402.jpg

a403f.jpg

a404b.jpg

a405u.jpg

a406n.jpg

a407p.jpg

a408g.jpg

a409u.jpg

a410.jpg

a411a.jpg

a412u.jpg

a413j.jpg

a414.jpg

a415.jpg

audia4b5.jpg

Opublikowano

super autko :good:

Opublikowano

super autko, piękny zadbany lakier :good:

To samo mi sie rzucilo w oczy!

Piekny lakier :)

Opublikowano

czysciutkie jak z fabryki :hi:

Opublikowano

A nie myślałeś o wymianie lampek tył? :mysli: A i nie wiesz jak jest z ringami w grillu po- i przedliftowym? Czy będą pasowąły ze starego do poliftowego :mysli: Zastanawiam się nad zmianą :gwizdanie: Ogólnie ładne autko :good: Zmiany ok, nie podoba mi się ta naklejka klubowa 3D na szybach bocznych, wg mnie lepiej pasują tam te co slaweq robił - folia :cool1: O innych alu nie myślisz? Np. 17''? :rolleyes:

Opublikowano

ja swoją nalepę A4 Klub dałem pod A4 :)

ładnie zmieniłeś lampy :hi:

Opublikowano
  • Autor

A nie myślałeś o wymianie lampek tył? :mysli: A i nie wiesz jak jest z ringami w grillu po- i przedliftowym? Czy będą pasowąły ze starego do poliftowego :mysli: Zastanawiam się nad zmianą :gwizdanie: Ogólnie ładne autko :good: Zmiany ok, nie podoba mi się ta naklejka klubowa 3D na szybach bocznych, wg mnie lepiej pasują tam te co slaweq robił - folia :cool1: O innych alu nie myślisz? Np. 17''? :rolleyes:

lampy z tylu szczerze mowiac wole te przedliftowe niz po. starsze maja dymione wsteczne i jakos mi to pasuje. a nie ori nia ma jakis konkretnych do avanta. lexusy odpadaja a dioodwe sa jeszcze w powijakach.

co do samych ringow to nie mam pojecia czy pasuje te od starszego grilla

mi sie ta naklejka nawet podoba, nie chcialem jej z tylu naklejac bo nie lubie z auta choinki robic.

o innych felach myslalem. nawet mialem przez moment na probe 17 ale jezdze sporo po miescie takze dalem spokoj. tym bardziej ze mam 1BE i juz jest twardo

Opublikowano

o innych felach myslalem. nawet mialem przez moment na probe 17 ale jezdze sporo po miescie takze dalem spokoj. tym bardziej ze mam 1BE i juz jest twardo

No właśnie ja też myślę o innych felgach 17'' to by było to :decayed: Ale zbyt twardo też źle :decayed: Tyż mam 1BE :wink4:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Auto jeszcze masz??

Fajny wypas :good:

Napisz jak teraz wygląda, co zmieniłeś.

Opublikowano
  • Autor

pewnie, że mam. Co zmieniłem: świece :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze, że auto zyskało po tym zabiegu na dynamice. Myślę, że jakbym założył felgi 18 albo spojlery od RS4 nie było by takiej zwyżki mocy :cool1:

Opublikowano

hehe no zawsze coś do przodu a te świece, to chyba tylko samopoczucie się poprawiło, ale szacunek za pierwsze mody hehe :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ze świecami mówię poważnie. sam byłem zaskoczony.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ale przyznaj że na soczewkach światła mijania są słabsze niż na przedliftowych lampach

tu walnęli zonka

pozdro ładne auto nie sprzedawaj

Opublikowano
  • Autor

ale przyznaj że na soczewkach światła mijania są słabsze niż na przedliftowych lampach

tu walnęli zonka

pozdro ładne auto nie sprzedawaj

słabsze??? dopiero po zmianie dowiedziałem się co to znaczy dobrze oświetlona droga światłami mijania ( i nie mówię o ksenonach - na początku miełem przez 3 miesiace zwykłe H7 w soczewkach) :chytry:

Opublikowano

Może na soczewkach "made by sonar" światło mijania jest słabsze :gwizdanie: Na Depo jest o niebo lepiej :good:

Opublikowano

wychuchana sztuka! :good: gratulacje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam dzięki twojemu opisowi cieszę sie nowymi lampami depo zespolonymi mam do ciebie pytanie czy nowy poliftowy girl pasuje bez przeróbek

Opublikowano
  • Autor

pasuje bez żadnych przerobek. plug & play :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.