Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błagam o analize błędów.


misioedysi

Rekomendowane odpowiedzi

Termometr zewnętrzny pokazuje zakłamaną temperature, np. temp realna 15 C a pokazuje(minus) - 20 C, klima podczas odczytu ujemnego nie chłodzi. czasem zdarza sie ze pokazuje temp realną i wtedy wszystko gra. auto traci moc, czasem całkowicie gasnie i az do wystygnięcia silnika nie można go odpalic bo momentalnie spadaja obroty i gasnie, oczywiscie swieci sie kontrolka silnika na zagarach. Ostatnio mechanik przelutował jakąś płytke i chwile był spokój, teraz znowu to samo.. nie wiem co robić..... moje autko ciężko zachorowało ;( wiem ze jestescie w temacie więc prosze o wskazówki. Dziękuję :)

audi_a4_b_dy_silnika.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka z ecu nie była zalana, ale faktycznie problem był z płytką ecu.. jeden z tranzystorów był odlutowany, po przelutowaniu zimnych lutów wszystko wróciło do normy:) oby auto chodziło jak najdłużej, bo nastepne tego typu problemy raczej będą skutkowały wymianą płytki ecu na nową ( lub używaną, odpowiednio przeprogramowaną do mojej wersji samochodu), Maćku dzieki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka z ecu nie była zalana, ale faktycznie problem był z płytką ecu.. jeden z tranzystorów był odlutowany, po przelutowaniu zimnych lutów wszystko wróciło do normy:) oby auto chodziło jak najdłużej, bo nastepne tego typu problemy raczej będą skutkowały wymianą płytki ecu na nową ( lub używaną, odpowiednio przeprogramowaną do mojej wersji samochodu), Maćku dzieki za pomoc;)

moze kiedys wczesniej dostala sie tam woda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. mój problem powraca..auto odmawia posłuszeństwa.. napisze jak to się zakończy

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 22:33 ----------

Auto już sprawne. Wymieniono sterownik ECU zgodny z moją wersją auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się podepnę do tematu, nie mogę znaleźć nigdzie objaśnienia dwóch błędów od klimatyzacji przeleciałem parę list i nic nie znalazłem

-1792

-20504

spotkał się ktoś już z tymi błędami :disgust:

VCDS / VAG-COM: uitleg - tips - trics

drugiego nie widze faktycznie ale poszukaj jeszcze raz

VCDS / VAG-COM: uitleg - tips - trics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. mój problem powraca..auto odmawia posłuszeństwa.. napisze jak to się zakończy

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 22:33 ----------

Auto już sprawne. Wymieniono sterownik ECU zgodny z moją wersją auta.

zobacz czy woda sie nie zbiera , co byś znowu nie wymieniał ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...