Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z moca : turbo przeplywka dv...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co mial wykazać ten test ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem co oni kombinowali ale jak przegazowalem to lepiej wchodzil na obrotyjutro kumpel przyniesie mi kabel i zrobie logi i wrzuce do oceny

Opublikowano

najlepiej zrobic logi 2 3 7 13 25

Opublikowano
  • Autor

ok gregor10 jak kumpel mi podrzuci interfejs wsiadam w auto i loguje sie na podane kanaly ;-)

Opublikowano

Poczytaj sobie o tym co będziesz logował i dlaczego akurat to, przy małej wprawie będziesz w stanie sam to interpretować, kanały które logujesz pokrywają się z silnikami 1.8T do 98 roku tu obstawia że chodzi o aeb, jeśli kiedyś będziesz chciał zalogować komuś nowszy motor musisz logować troche inne bloki. Zachęcam do pogłębiania tematu

Opublikowano
  • Autor

czytam caly czas bo niewiedza mechanikow mnie przeraza

dlatego zalogowalem sie na tym forum aby uzyskac informacje od uzytkownikow 1.8t

---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ----------

przeplywka mi chodzi po glowie za malo pokazuje...

Opublikowano

sprawdz szczelnosc dolotu kompresorem, jesli jest szczelny to logi o ktorych wspomialem do odcinki ,. wtedy mozna powiedziec na 100% czy przeplywka do wymiany czy nie.

aczkolwiek na 99% do wymiany jesli dolot szczelny.

Opublikowano
  • Autor

TIP wymieniony wiec szczelny

intercooler wymieniony ,byly 2 dziury

sprawdze rury od intercoolera w jakim sa stanie

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

a jesli chodzi o sprawdzenie szczelnosci kompesorem to jak najlepiej to zrobic gdzie dmuchnac??

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 19:44 ----------

wstawiam logi

zbytnio nie bylo sie gdzie rozpedzic:/

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

a robiles podstawowy test czy w ogole masz jeszcze klapke od WG? to ze chodzi to jedno, ale czy w ogole ona istnieje jeszcze?

zdejmij przewod z gruszki od N75 i przejedz sie w miare delikatnie, jak wyrwie do przodu i nagle go przydusi to znaczy ze klapke jeszcze masz... jak bedziesz jechal jednostajnie przyspieczonym i normalnie bedzie ci przyspieszal to znaczy ze nie ma juz klapki

Opublikowano
  • Autor

o klapce od WG tez juz myslalem

czyli jesli odepne wezyk od n75 i auto bedzie jechalo tak jak teraz to znaczy ze WG wyparowalo

Opublikowano

tak

Opublikowano

Tak czy siak zwracano Ci tu uwagę na przepływ a że podmiana przepływki na inną jest dość łatwym i szybkim zabiegiem, możesz sobie w ten sposób odpowiedzieć na pytanie co jest nie tak z autem. Wkładasz inną przepływkę i już wiesz czy dolot szczelny bo jak nie pokaże ok. 120 g/s przy 5000 obrotów u Ciebie a u kolegi od którego pożyczysz pokaże, znaczy że dziura w dolocie, opcjonalnie możesz włożyć swoją przepływkę do innego auta i tam ją sprawdzić

Opublikowano

Jesteś z Krzywinia, mieszkam niedaleko, jak sobie z tym nie poradzisz do piątku to mogę Ci podrzucić przepływkę na podmianę, odpinałeś wąż od gruszki? Jak czułeś kopnięcie przez chwile to WG sprawne, gruszkę sprawdź kompresorem, jak cięgno chodzi to nie zawracaj sobie głowy stelażem, ja miałem gruszkę pod kontem o 20 stopni przesuniętą i o dziwo chodziło

Opublikowano
  • Autor

gruszka dziala w obie strony i trzyma cisnienie byla sprawdzana

Opublikowano

przpeływka przpeływka przpeływka przpeływka przpeływka przpeływka przpeływka przpeływka przpeływka :decayed: teraz Cie zahipnotyzowałem i pójdziesz sprawdzić przepływomierz

Opublikowano
  • Autor

w piatek jade sprawdzic caly dolot dokladnierze

jeszcze co mi nie daje spokoju to to ze jak go trzymam np powyzej 2000obr i gwaltownie dodam gazu albo zdejme noge z gazu to jest szarpniecie

jak normalnie przyspieszam to ok

a przepustnice vagiem mozna jakos sprawdzic ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.