Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] by maniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie ładnie tylko usuń te znaczki a4 1.8 z tylnej klapy ;)

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:20 ----------

Setup zimowy - załadowany :grin:

9260997.jpg?1384555553

9260998.jpg?1384555553

Opublikowano

na Wojdal gnam :wink:

Opublikowano
  • Autor

Rzadko tamtędy jeżdżę. Wypadałoby na jakiegoś spota podbić, ale na razie wstyd przyjeżdżać takim nieogarnem :polew:

Jeszcze dzisiaj zderzak zostawiłem na krawężniku :facepalm: Na szczęście poprzednik w ogóle go nie przymocował, trzymał się na bocznych zaczepach i obeszło się bez większych strat.

9269964.jpg?1384619042

Opublikowano

piękna fura:)powodzenia w modach:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
piękna fura:)powodzenia w modach:)

Dzięki :wink:

Zabezpieczyłem błotnik na okres zimowy, jak trafi się jakiś ładny w niedużej kasie to wymienię. Dywaniki na dniach, coby nikogo po oczach nie raziły :grin:

Zaciski też proszą się o renowację, ale wszystko w swoim czasie. Czerwony chyba najlepiej będzie pasował?

W tygodniu wymiana przegubu zanim do końca się "wypstryka" :grin:

dsc_0802mriwr.jpg

dsc_0999cxfkl.jpg

dsc_10006mizy.jpg

Opublikowano

No kolego bardzo ładna ta A4 ;D miałem 1.8 z przebiegiem prawie 500 tyś chodziła jakby z 200 tyś miała dużo lepiej od tych z przebiegami 150 tyś więc na przebieg nie patrz tylko na realność. Moja była A4 poszła też w ręce jakiegoś "inowrocławianina" jestem z okolic jak można tak to nazwać więc kiedyś możemy na jakiś spot się wybrać :P Szerokości ;D

Opublikowano

Strasznie Ci ruda zaatakowala samochod :/

Opublikowano

Pewnie błotnik miała kiedyś puknięty i dlatego.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
No kolego bardzo ładna ta A4 ;D miałem 1.8 z przebiegiem prawie 500 tyś chodziła jakby z 200 tyś miała dużo lepiej od tych z przebiegami 150 tyś więc na przebieg nie patrz tylko na realność. Moja była A4 poszła też w ręce jakiegoś "inowrocławianina" jestem z okolic jak można tak to nazwać więc kiedyś możemy na jakiś spot się wybrać :P Szerokości ;D

Przebieg to tylko liczby, choć większość się nim sugeruje przy kupnie... Wszystko zależy jak kto dbał, w mojej A4 jest trochę do zrobienia, ale coś za coś, cena była dosyć niska jak za ten rocznik i wprowadzone zmiany z polifta. Co do spotu to można się dogadać i kiedyś podpiąć pod Bydgoszcz czy Toruń :wink:

A pro po Bdg :naughty:

dsc_0051huu1o.jpg

dsc_0053tsuzm.jpg

---------- Post dopisany 25-12-2013 at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 19:31 ----------

Wymieniłem lewą półoś, bo przeguby były zajechane (podczas wyjazdu z parkingu szła seria niczym z karabinu :grin: ). Na stacji diagnostycznej sprawdzili mi zawiechę i nie ma żadnego luzu, czyli teraz tylko maglownica została do regeneracji. Zmieniłem oliwę na Mobila 10W40.

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 23:45 ----------

Wziąłem się za regenerację maglownicy. Regeneracja 400,- jak na razie bez zastrzeżeń. W niedziele po odpaleniu zrobiła się spora kałuża pod silnikiem, pociekło olejem. Uszczelka od chłodnicy oleju totalny szrot. Później kierunki padły, wymieniłem przekaźnik i śmigam dalej :wink: Wyprałem też tapicerkę, jeszcze mała poprawka i będzie lalka :naughty:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 11:17 ----------

Zbliża się wymiana rozrządu. Wpadły żółte halo i ori osłona pod silnik i skrzynię. Drzwi w kolorze do ogarnięcia na wymianę, szukam jeszcze prawego błotnika przedlift w bdb stanie lz5k i będzie komplet. Kat też chyba wyleci, tylko wstawić kwasówkę czy coś ala wynalazki z alledrogo przelot w obudowie kata? :naughty:

dsc_0043uzuts.jpg

dsc_00291huo0.jpg

dsc_00380jlo6.jpg

dsc_0037hcltx.jpg

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 18:02 ----------

Wymieniłem poduchę pod silnikiem, o dziwo siedział tam oryginał AVONa, z 97r :shock3:

dsc_0165xru7f.jpg

dsc_01669qual.jpg

Wyleciały oznaczenia z klapy.

dsc_0157fwuxv.jpg

Opublikowano

No i tyłek malina :wink: autko ładniutkie :kox:

Opublikowano
  • Autor
No i tyłek malina :wink: autko ładniutkie :kox:

Twoja Audica jest ładniutka :naughty: Mojej jeszcze dużo brakuje do dobrego wyglądu, zwykły ulep, ot co :decayed:

Lewa :naughty: czy prawa? :grin: Teraz trzeba rozkminić jak przerobić lampy, żeby kolorki się zgadzały coby przy skręcie ktoś w klape nie przyfanzolił :decayed:

dsc_0171lquko.jpg

Opublikowano

na prawej ładniej wygląda ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szprej poszedł w ruch, gryll na czarno. Docelowo będzie poliftowy grill w takim malowaniu.

dsc_0246w7kgq.jpg

dsc_0261x0kl5.jpg

dsc_02506xkn2.jpg

Opublikowano

Ale wysmalcowana :wink: powiem ze lewa lampa dobrze tez wygląda można modzić :naughty: dwururka mogła by jakaś wpaść :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dwururka przy okazji wpadnie. Na razie zbieram kasę na lakiernika, trzeba tu i ówdzie poprawić, a najlepiej położyć nowy lakier, bo ktoś nie przyłożył się do roboty. W drodze są ori 15" słoneczka, tymczasowo zagoszczą, ale na pewno będzie lepiej niż na pordzewiałej stali :naughty:

W końcu znalazłem chwilę czasu, żeby porządnie umyć autko i zająć się woskowaniem.

dsc_0293kajsv.jpg

dsc_0282s9jge.jpg

dsc_0284ipji2.jpg

dsc_03422okzo.jpg

dsc_0344z7kee.jpg

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 20:38 ----------

Fota lepszej jakości, niedługo coś więcej z sesji.

10299568_417542905051962_3361262790516001534_n.jpg

Opublikowano

Ile cali maja te kola?

Opublikowano
  • Autor

Audi Swing 18" 8J

DSC05115_zpsc12d7a45.jpg

DSC05106_zps8e7434a0.jpg

DSC05098_zpsaefe8d9a.jpg

Opublikowano

ładnie wyprowadziłeś ten samochód :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pomalowałem znaczek w biały połysk, fajnie pasuje pod felgi. Pod grillem było kilka purchli, źle spasowana maska obijała się o zderzak, prysnąłem podkładem, niedługo wezmę się za malowanie to od razu błotnik i drzwi wymienię, wywalę listwy, próg i dokładki w kolor i będzie grało :naughty:

I chyba najważniejsze, wpadły klubowe ramki :kox:

dsc_0396nhog7.jpg

dsc_039518q0x.jpg

dsc_0393osos9.jpg

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 17:30 ----------

Lampy ala USa, błotniki lift w drodze.

DSC_0416_zps250a5ae7.jpg

DSC_0421_zpsce699ad8.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.