Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka aktywna piana i szampon?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamyk, to właśnie filce spieniają roztwór:wink: nie pierd..l się z filcami tylko kup lancę modułową 15 cm,wkładki od glorii,troszkę spiłujesz żeby weszły w gniazdo i będzie gitara,sprawdzone:naughty:

a żeby nie było OT,to piana SG jest za***ista pod każdym względem:decayed:

Opublikowano

si:wink: w watku o pianownicy masz wszystko napisane:wink:

Opublikowano

Kupiłem shine garage fruit 5l za 66zl, cena spoko, dam znac jak przetestuje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zabawa z marolexem chyba jednak nie dla mnie

wszystko jest

i lanca, i dysza, i filce

valet pro, ciepła woda

nie wychodzi nic

jakieś popłuczyny, które od razu spływają

ciężko to w nawet wodą z mydłem nazwać :facepalm:

czuję, że nic z tego nie będzie ....

Opublikowano

shine garage okazala sie duzo lepsza od valet pro neutral ph, lepsza piana, dluzej siedzi, nawet jakis zapach jest :wink:

Opublikowano

ani chybi bede chyba musial sie do kogos wybrac na jakies korepetycje

moze zla mieszanka?

ile szamponu na litr wlewacie, jakie proporcje?

Opublikowano

Ja wlewam 50ml piany i 1200ml wody letniej wody, jeden filc od glorii na przedluzce

Opublikowano

A dziurke masz w wężyku?? Ona jest ważna i jej rozmiar też...

Opublikowano

właśnie ,Kamyk wypaliłeś dziurkę w wężyku? może tu tkwi przyczyna?

Opublikowano

Ja kupilem aktywna piane polecana na forum kosmetyka aut ESPUMA ACTIVO HI-FOAMING SNOW FOAM 5L i powiem szczerze ze nie jestem zadowolony do konca. Wczesniej mialem jakas zwykla K2 SAMBO kupilem przy okazji z pianownica i tamta była rewelacyjna, przy takim samym stezeniu pienila sie jak nie wiem dlugo siedziala na lakierze REWELACJA.

Opublikowano

a jak z domywaniem? wiesz,to że się pieni o niczym nie świadczy :wink:

Opublikowano

bez dziurki nic nie bedzie :wink:

Opublikowano

Moim zdaniem swiadczy, przy K2 po nalozeniu piany na auto po odczekaniu kilku minut cale auto bylo nadal w pianie przez co mycie rekawica bylo wygodniejsze, przy ESPUMIE piana splywa duzo szybciej i myjesz rekawica praktycznie pozostalosci po pianie bo karoseria szybko wysycha. Trzeba dolac do wiadra troche szamponu co w przypadku K2 bylo niepotrzebne. Jedna i druga domywa podobnie ESPUMA ma neutralne PH K2 nie pamietam.

Opublikowano

Dobrze zrozumiałem że robisz najpierw oprysk pianą i po paru minutach gdy piana jest na aucie od razu myjesz je rękawicą? :shock:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Najpierw karcher + piana czekam chwile plukam znowu piana mycie i plukanie.

Opublikowano

bez sensu ta druga piana

Opublikowano

dziurka zrobiona

teoretycznie wszystko jak wg slynnego juz filmu instruktazowego na YT

no ale co z tego

do doopy ....

Opublikowano

no to pozostało kombinować filcami i stężeniem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.