Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka aktywna piana i szampon?


prof87

Rekomendowane odpowiedzi

Pafcio

sugerujesz by ten Kwazar odpuscic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie zgodzę

, może nie jest to piana jak z PA ale nie odbiega znacząco od konkurencji a nie trzeba nic modyfikowac kombinowac robić dziurek w rurce itp...

Sugerowanie sie youtubem... cholera wie co nalali, nie wszystkie piany pinią tak samo. Pytanie czy czlowiek na filmie ma pojecie o detailingu czy tylko kazali mu do filmu.... wiec... ja bym kwazara nie skreslal ostatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja sie nie zgodze, ok Gloria swoje kosztuje ale robi wg mnie robote:

Kadzy cos dla siebie wybierze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm

jest światełko w tunelu

chyba więcej filcu muszę wrzucić ....

ile tego napchaliście?

ja dałem na razie dwie podkładki, zrobiłem próbę na płynie do naczyń

jest piana, choć się leje po ścianie i konsystencja średniawa

jakby kierunek został obrany

może Valet się tak nie daje zmiękczyć bądź też więcej filcu?

w końcu skończę ten temat ..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk, u siebie używam wkładek od glorii - czerwonej, czarnej i niebieskiej ,najlepszą konsystencję uzyskuję na czerwonej która ma bodajże 3 filce, myślałem że robiłeś próby z ilością filców, na tym polega zabawa żeby sobie dopasować pod siebie, ilośc filców + roztwór , raz sobie dobierzesz proporcje i śmigasz. Plus marolexa na glorią i innymi jest większe ciśnienie robocze, oczywiście mówię o wersji 2 l , wypalenie jednej dziurki w rurce chyba nie jest aż tak uciążliwe :wink: tak wygląda lanca z wkładką: 16ba03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk, jak nie masz już siły grzebać przy marolexie to tu jest na niego chętny,nie wiem czy masz konto na KA- Kosmetyka aut :: Zaloguj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera jasna

tej czerwonej to ja w ogole nie mam, tylko koncowke spieniajaca...... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty pewnie kupiłeś same filce, u mnie w tej czerwonej są 3 filce, mam jeszcze niebieską(2 filce) i czarną(4 filce). Dzięki wkładce nie mam problemu z przemieszczaniem się filców ,może u Ciebie te filce wędrują albo źle się układają, nie mam pomysłów już co robisz nie tak, ja bym marolexa nie zamienił na żadną Glorię czy Epocę , tu mam i opryskiwacz i pianownicę w jednym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cos Ty

ja to kupilem tylko sama koncowke (plaska dysze spieniajaca), a potem przedluzke

filce - wyszedlem z zalozenia ze sam zrobie, tak jak inni zreszta pisali

takze tak to u mnie wyglada

moze stad caly ten balagan :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa, to na "stówę" tu leży problem, z docinanymi filcami tak jest , a to się przesuną i zatkają dyszę a to za cienkie lub za grube. Byłem przekonany że kupiłeś filce od glorii, tak że jakbyś chciał jeszcze się bawić to kupuj od razu całe wkładki z filcami a nie same filce , wtedy przekładasz sobie szybko wkładkę na taką jaka Ci pasuje, cena wkładek taka sama jak samych filców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilismy dzis z Glorii FM10 na niebieskiej - szlo wykwitnie, ale nadymac sie trzeba:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe , w prosty sposób można zrobić sobie wersję "dla leniwych" , montuje się zawór motocyklowy i łączysz się np.. z kołem zapasowym czy kompresorem :wink: , czego to człowiek nie wymyśli żeby się nie narobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 sekund to u mnie max czas pryskania, potem znowu musze robic cisnienie

tez tak macie, czy dluzej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dłużej, im większy baniak tym dłużej pryskasz, u Ciebie pod koniec będzie dłużej bo więcej dopompujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...