Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka aktywna piana i szampon?


prof87

Rekomendowane odpowiedzi

CarChem Car Care Shampoo 1900:1 Szampon samochodowy pH neutralne Sklep CarChem Silesia

imho najgorszy jak w zyciu miałem.

Nie wiem za co dostał nagrodę. Chyba była sponsorowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa jest Twoja odpowiedź. I chociaż o gustach się nie dyskutuje to jednak ciekawi mnie co jest powodem takiej oceny. Najbardziej skoncentrowany szampon na rynku, ładnie pachnący dający dobry poślizg podczas mycia, nie zżerający wosków więc nie bez powodów otrzymał nagrodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest powodem. Uzywałem juz wszystkich szamponów i mam swoją opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wśród wszystkich szamponów 1900:1 jest najgorszy to gratuluję znajomości rynku :D

tak swoją drogą wklej zdjęcie kolekcji wszystkich szamponów bo chętnie bym zobaczył, sam bawię się kosmetyką samochodową od kilku ładnych lat wydane pieniądze na kosmetyki idą w dziesiątkach tysięcy złotych na przestrzeni lat ale nigdy bym nie napisał że testowalem już wszystkie szampony i tym wlaśnie zdradziłeś swoje oblicze hejtera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym wlaśnie zdradziłeś swoje oblicze hejtera

aha :nabijasie:

no to jak już mnie zdiagnozowałeś to nie bede sie hamował.

bawię się kosmetyką samochodową

ty sie bawisz ja pracuje

tak swoją drogą wklej zdjęcie kolekcji wszystkich szamponów bo chętnie bym zobaczył

a Ty wklej zdjęcie kolekcji swoich gaci.

na kosmetyki idą w dziesiątkach tysięcy złotych

tego nie bede komentował bo to żaden wyczyn

A teraz pozwól, że wrócę do pracy. Jak chcesz sie poprzepychac to zapraszam na pw po 21:00

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialbym się przepychać to nie w moim stylu jednak jeśli czegoś nie lubię coś jest słabe to użyję argumentów a nie szampon jest najgorszy bo jest najgorszy. Każdy ma swój gust i o nim się nie dyskutuje jednak ciekawi mnie jaki jest Twój ulubiony szampon. Paul Dalton za 265zł 500ml?

Pozdrawiam

zapomniałem

jkcbpd.jpg

teraz Twoja kolej

Edytowane przez acecoupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre domowe sposoby na mycie auta? Kolor czarny. Mam tylko dostępnego węża z wodą i wiadro :P Co należałoby kupić na początek? Karcher odpada. Czy takie ręczne mycie z dobrym płynem, wodą z węża, jakąś szczotką/gąbką ma sens?

uwierz mi dobre chęci, pasja, tak jak mówisz wąż i wiadro, dobry płyn potrafią zdziałać cuda. Na pewno efekt będzie lepszy niż na myjkach bezdotykowych. Mi dzisiaj doszedł CarChem, dzisiaj wieczorem biorę się do roboty, dam znać jak efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pianownicy Gloria FM10, valet pro ph neutral snow foam(piana), szampon to dodo juice born to be mild i jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pianownicy Gloria FM10, valet pro ph neutral snow foam(piana), szampon to dodo juice born to be mild i jest w porządku

jest w porządku bo masz w porządku zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ stich @ acecoupe

Każdy z Was ma prawo do własnego zdania i opinii, a jeśli chcecie sobie coś wyjaśnić to zróbcie to przez PW, bo zaczynacie mocno odbiegać od tematu. Jeszcze chwila i rozdam po ostrzeżeniu.

Wracając do tematu, jest wiele dobrych szamponów na rysku m. in. Bodo BTBM, ADBL Shampoo czy Presta Sudzz.
Kilka razu użyłem też, jak widać mocno kontrowersyjnego, wspomnianego wcześniej CarChem'u. MNIE nie urzekł, za to kolega jest nim zachwycony.

W detailingu jest takie bardzo ładne powiedzenie... "Używaj tego co lubisz i rób to często"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już skończyłem dyskusję na ww temat, Presta to był jeden z pierwszych szamponów które najbardziej przypadły mi do gustu a wszystko za sprawą zapachu który jest niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coś takiego http://srodkiczystosci.net.pl/pl/p/DOLPHIN-SHAMPO-CAROS-skoncentrowany-szampon-samochodowy-1L/510 25ml na wiaderko to niedużo ale w tym wypadku wystarczająco, po rozmieszaniu było dużo piany. Powiem tak, to pierwszy szampon z którym nie muszę szorować gąbką pół minuty w jednym miejscu żeby doczyścić pozostałości po owadach albo po gołębiach, rozpuszcza brud momentalnie. Felgi też fajnie czyści, nie potrzebuję dodatkowego środka do nich. Ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szorowałeś gąbką pół minuty w jednym miejscu żeby doczyścić auto po owadach albo ptasich kupach :facepalm: a słyszałeś o takim czymś jak np Auto Finesse Citrus Power albo Gyeon Bug&Grime i inne tego typu pochodne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywna piana nie zmywa całkowicie wosku? bo myciu aktywna widac na lakierze wiecej rys niż przed myciem moje obserwacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz myłem na myjni a wiadomo że na myjniach to preparaty wysokiej jakości nie są , bynajmniej w mojej wiosce . Żeby tak myć auto we własnym zakresie pianą to nie miałem okazji , ale po tym myciu na myjni to więcej złości niż radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w ogóle nie korzystać z ich proszku, bo wszystko po nich zejdzie :decayed: ja tylko używam ich wody, a tak to własne wiadra , szampony itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywna piana nie zmywa całkowicie wosku? bo myciu aktywna widac na lakierze wiecej rys niż przed myciem moje obserwacje :)

Raz myłem na myjni a wiadomo że na myjniach to preparaty wysokiej jakości nie są , bynajmniej w mojej wiosce . Żeby tak myć auto we własnym zakresie pianą to nie miałem okazji , ale po tym myciu na myjni to więcej złości niż radości.

To z czego korzystałeś na bezdotyku nie ma niczego wspólnego z pianą czy jakimkolwiek pre-washem

Najlepiej w ogóle nie korzystać z ich proszku, bo wszystko po nich zejdzie :decayed: ja tylko używam ich wody, a tak to własne wiadra , szampony itp ;)

Tak robi niemal każdy amator detailingu który nie ma własnego przydomowego ogródka z myjką ciśnieniową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dojścia do myjki ale to się niedługo zmieni ma nadzieję, ale mam ARTDetailing u siebie gdzie, deironizacja, dekontaminacja, glinka, cleanery i twarde woski lecą na auto, a potem własne wiadra, szampony i inne środki które pomagają umyć dobrze auto na bezdotyku, także tylko wodę potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...