Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka aktywna piana i szampon?


prof87

Rekomendowane odpowiedzi

miał może ktoś kontakt z firmą?? : Carbon Collective

szampon : Carbon Collective lusso shampoo

pianka : Carbon Collective satsuma snow foam

miałem szampon carbon collective jest całkiem spoko ale nie za tą kasę, jeśli ktoś lubiał lusso auto bathe to jest to całkowicie inny produkt

Edytowane przez acecoupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spróbowałem szampon Soft99 Neutral Shampoo Creamy Type, naprawdę polecam, wszystko co pisze o nim producent to prawda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecam Tenzi Neutral Magic Clear Foam pod pianownicę (zostawia wosk na lakierze) i szampon Unique Poseidon jako ostatnie mycie ręczne z gąbką Microfiber Madness Incredisponge

Jeżeli chodzi o samo szybkie mycie, auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał może ktoś kontakt z firmą?? : Carbon Collective

szampon : Carbon Collective lusso shampoo

pianka : Carbon Collective satsuma snow foam

miałem szampon carbon collective jest całkiem spoko ale nie za tą kasę, jeśli ktoś lubiał lusso auto bathe to jest to całkowicie inny produkt

rozumiem, że produkt nie jest wart swojej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carchem 1900:1

cena może i wysoka ale szampon mocno skoncentrowany leje się 5ml na 10l wody fajnie pachnie, super domywa i daje dobry poślizg

Edytowane przez acecoupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sklepcarchem-silesia.pl/pl/p/CarChem-Car-Care-Shampoo-19001-Szampon-samochodowy-pH-neutralne/37

cena może i wysoka ale szampon mocno skoncentrowany leje się 5ml na 10l wody fajnie pachnie, super domywa i daje dobrcena

cena nie jest aż tak tragiczna, jeśli faktycznie szampon jest dobry, a nadaje dobry połysk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połysk po szamponie? :o

z tego co czytałem, to w jakimś tam stopniu można go uzyskać ;)

to ogólnie firma CarChem jest dobra i godna polecenia ? bo tak patrze to nawet sporo ciekawych produktów maja

Edytowane przez Arturinho1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinii a najlepiej spróbować samemu i wyrobić swoje zdanie, są oferowane butelki 100ml więc koszty nie wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinii a najlepiej spróbować samemu i wyrobić swoje zdanie, są oferowane butelki 100ml więc koszty nie wielkie

ok dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinii a najlepiej spróbować samemu i wyrobić swoje zdanie, są oferowane butelki 100ml więc koszty nie wielkie

ok dzieki :)

i jakie wnioski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinii a najlepiej spróbować samemu i wyrobić swoje zdanie, są oferowane butelki 100ml więc koszty nie wielkie

ok dzieki :)

i jakie wnioski?

ludzie miło sie wypowiadają na temat tej firmy, zamówiłem, za dwa dni powinienem otrzymać paczkę, umyje, zobaczę, ocenie i napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie szamponu z woskiem. To jest najgorsze dziadostwo... jak już umycie porządnie auto, przydało by się chociaż cleanerem przejechać, a już o glinkowaniu nie mówię. Nałożyć szybki letni wosk Shiny Garage Carnauba Spray Wax łatwo się nakłada i poleruje i długo się otrzymuje. A do przedłużenia po umyciu QD1 od ADBL - po prostu rewelacja.

Edytowane przez GregoryFx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie szamponu z woskiem. To jest najgorsze dziadostwo... jak już umycie porządnie auto, przydało by się chociaż cleanerem przejechać, a już o glinkowaniu nie mówię. Nałożyć szybki letni wosk Shiny Garage Carnauba Spray Wax łatwo się nakłada i poleruje i długo się otrzymuje. A do przedłużenia po umyciu QD1 od ADBL - po prostu rewelacja.

Rozwiń dlaczego szampon z woskiem to dziadostwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre domowe sposoby na mycie auta? Kolor czarny. Mam tylko dostępnego węża z wodą i wiadro :P Co należałoby kupić na początek? Karcher odpada. Czy takie ręczne mycie z dobrym płynem, wodą z węża, jakąś szczotką/gąbką ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...