Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Zielona A4


MatA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem posiadaczem A4 b5 z 97' . Autko obecnie ma na liczniku 252 tyś

Wyposażenie:

- klimatronik

- 2 x elektryczne szyby

- wspomaganie kierownicy

- kierownica regulowana w 2 płaszczyznach

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- ABS

- domykanie szyb z pilota

Silink:

- 1.8 5V ADR

Plany

- zmiana przednich lamp

- ładna 17"

- -40mm (nie jestem do końca przekonany )

- zmiana wydechu

- reszta wyjdzie w praniu

Całe wnętrze na ledach , podświetlone nogi przód oraz tył

Oto zdjęcia mojej A4 .

DSCN0806.jpg

DSCN0807.jpg

DSCN0808.jpg

DSCN0812.jpg

DSCN0814.jpg

DSCN0809.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktos go skrzywidził obklejając do okoła plastikową listwą, weź cos z tym zrób:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety skrzywdził skrzywdził.

Listwy nie są plastikowe lecz gumowe , pozostałości po podeszłym Niemcu od którego zostało autko kupione w 2005 roku.

Nie mam pomysłu jak to ściągać , najlepiej było by nowe zderzaki w tym kolorze :naughty:

---------- Post dopisany 31-10-2013 at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 07:00 ----------

Podświetlenie wnętrza :naughty:

CAM00011.jpg

CAM00012.jpg

CAM00014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te listwy faktycnie jak by ktoś chciał sobie zrobić passata z a4 :decayed:. Kolor masz chyba taki jak moja A4, ładna, powodzenia w przeróbkach i żeby się sprawowała. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz że te listwy gumowe to ściągnąć je możesz tak że nożyk do tapet i uciać taśme na którą jest przyklejone bo napewno jest to na dwustronnej taśmie i później taki gumowy krążek na wiertarke niskie obroty i usuwasz resztki taśmy ze zderzaków i po problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo właśnie może tak być boo to chyba z fabryki tak wyjechało a na pewno z salonu, próbowałem to lekko ściągnąć lecz to chyba na jakiś klej jest :/ przejadę się do jakiegoś lakiernika może coś wymodzi . A nie chciał bym malować zderzaków, ponieważ może być różnica potem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan glupoty opowiadac. Ktos kto kupil ta a4, byl jakims idiota i sam te listwy zrobil. Sie nie cackaj tylko pociagnij mocno jak na faceta przystalo i odejda. Klej ma to do siebie, ze zostaje na elemencie na ktorym jest naklejony, a nie na tym co zostalo naklejone. Zerwij to i potem doprowadz do stanu krazkiem do usuwania naklejek/kleju albo inna techniką, benzyna ekstrakcyjna (tylko nie rozpuszczalnikiem ani morsem bo zmatowi ci lakier). Dac komus zarobic za zdjecie listeweczek to glupota, kazdy kto ma dwie sprawne rece sam to zrobi bez zadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż niedawno skończyła się moja przygoda z Andzią :( Niech służy kolejnemu kierowcy jak najdłużej.

Pozostały mi po niej tylko felgi z oponkami oraz sprzęt grający obie rzeczy są na sprzedaż jeżeli ktoś byłby zainteresowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...