Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wysokie spalanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem, można popróbować z przeczyszczeniem styków, ponoć komuś kiedyś pomogło. Ja kupiłem czujnik od skody, konstrukcyjnie identyczny, a cena sporo niższa ( nie pamiętam już o ile plnów )

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Moje 2.8q ACK sama bena po mieście krótkie odcinki bo do pracy mam 7km spała 12-15 max . Na FIS-e cały czas 12.9. Czyli u Ciebie dużo za dużo niektórzy powiedzą że automat pali więcej, Oki ale nie tyle. Sprawdź w logach je pracują sądy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z tym że Olsztyn to nie Wrocław. Tutaj wlasciwie co 100m światła + korek ;)

Opublikowano
Z tym że Olsztyn to nie Wrocław. Tutaj wlasciwie co 100m światła + korek ;)

Ty chyba po Wrocławiu nie jezdziłeś :grin:

Tam tylko nie ma kokrów na ulicach gdzie trwa remont nawierzchni :decayed:Wrocław to istny survival :polew::grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem twojego toku myślenia, przejedz się Hallera, Bardzką w okolicach 9/16, istna załamka :facepalm:

Opublikowano
Nie rozumiem twojego toku myślenia, przejedz się Hallera, Bardzką w okolicach 9/16, istna załamka :facepalm:

:grin: źle przeczytałem , myślałem ze mówisz o Olsztynie . Sorry mój błąd :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Nie rozumiem twojego toku myślenia, przejedz się Hallera, Bardzką w okolicach 9/16, istna załamka :facepalm:

:grin: źle przeczytałem , myślałem ze mówisz o Olsztynie . Sorry mój błąd :facepalm:

Spoko, nawet mistrzom się zdarza :decayed:

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 17:54 ----------

Dzisiaj na fisie miałem 21,5L i jeszcze takie moje jedno pytanie, czy jest możliwe że sonda lambda jest walnięta a komputer nie pokazuje mi na niej błędów?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mam 2.8 quattro 193km i spala mi 12-14 litrow przy spokojnej jezdzie

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

spokajna jazda to 40 km/h

Opublikowano
ja mam 2.8 quattro 193km i spala mi 12-14 litrow przy spokojnej jezdzie

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

spokajna jazda to 40 km/h

Żartujesz :grin: ? czy nabijasz posty ? :shock3:

Opublikowano

Tez miałem taką reakcje jak zobaczyłem spalanie, mam ja dopiero 2 tygodnie. Dodam że mieszkam w UK i 30 mil na godzinę to norma, a samochód w stanie idealnym

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powiem tak koledzy, powymienialem chyba wszystko co mogło mieć wpływ na spalanie, pomogła dopiero wymiana przepływki. Spalanie w mieście trzeba przełknąć, mi się udało po założeniu instalki LPGtecha :wink: Na trasie, przy wcale nie żółwim tempie 11,5L gaziora, miasto 16-19L w zależności od buta :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja w trasie mam spalanie na benzynie ok. 11-12L/100KM (skrzynia manual) w miescie to 12 litrow na 100km jest spalaniem minimalnym.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja na trasie normalnym tempem - 9,5L Pb / 11,5L Lpg Miasto 15L Pb / 18L Lpg . No ale tak jak pisałem, rozgrzanie silnika i stop + stanie w korkach, to tak wychodzi :wink: Nie ma co drążyć, na podtlenku tragedii nie ma :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dzisiaj na fisie miałem 21,5L i jeszcze takie moje jedno pytanie, czy jest możliwe że sonda lambda jest walnięta a komputer nie pokazuje mi na niej błędów?

Czy taka sytuacja może mieć miejsce? Diagnostyka ok. bez błędów...czy mimo to może być tak, że jest uszkodzony czujnik cieczy chłodzącej lub sonda lambda lub...coś innego co odpowiada za spalanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.