Treść opublikowana przez dsmok
-
Kupie skrzynie biegów do 2.8 quatrro DWM
Kupie skrzynie biegów DWM do 2.8 quatrro rok 2000 silnik APR może ktoś ma albo zna kogoś kto ma? Może ktoś sie orientuje jaka inna skrzynia podejdzie zamiast tej
-
audi a4 2.8 quattro
witam od jakiegoś czasu słyszę jak tłumik z tylu stuka, blacha jest ok wiec pewne już gumy się wyrobiły i tu moje pytanie ile tych gum tam jest i co może jeszcze tam stukać z tylu. Zaczyna stukać przy odpalaniu i po chwili się uspokaja a potem nap...a na każdej dziurze
-
fotele i kanapa recaro od b6 do b5?
Dzięki, czyli lepiej szukać od b5 tylko ciężko coś znaleźć w dobrym stanie
-
fotele i kanapa recaro od b6 do b5?
fotele i kanapa recaro od b6 do b5 da rade przełożyć?
-
Swap 280 -> 288 (przód)
w 2.8 quattro na przodzie są 288 czy 280 bo tył to na pewno 245
-
Swap 280 -> 288 (przód)
Dołączę się do tematu, czyli zmieniając 280 na 288 nie trzeba zmieniać zacisków albo innych rzeczy? i czy z tyłem tez tak można zrobić zmienić 245 na 256
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
lepszy bosh czy varta czy to bez znaczenia
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
bosh s4 lub s5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
czy do 2.8 quattro 193km bedzie dobry 80Ah 720A, stary akumulator to jakas porazka 65Ah 500A naklejek brak nawet na alternatorzeczy lepiej 85AH 800A
- jaka benzyna do 2.8
-
jaka benzyna do 2.8
jaka benzyna będzie najlepsza do 2.8 193km Pb95, Pb98 czy Vpower. Producent zaleca Pb 98, jaka będzie różnica jak zaleje Pb95 lub Vpower
-
turbina do 2.8
A co mogę zrobić żeby zyskać moc bez montażu turbiny
-
Wysokie spalanie?
Tez miałem taką reakcje jak zobaczyłem spalanie, mam ja dopiero 2 tygodnie. Dodam że mieszkam w UK i 30 mil na godzinę to norma, a samochód w stanie idealnym
-
turbina do 2.8
witam czy da rade zalozyc turbine do silnika 2.8 V6 193km APR i czy to bedzie duzy wzrost?
-
Wysokie spalanie?
ja mam 2.8 quattro 193km i spala mi 12-14 litrow przy spokojnej jezdzie ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- spokajna jazda to 40 km/h
-
jaki olej do skrzyni dwm
wtam potrzebuje dobry olej do skrzyni biegów dwm z audi a4 2.8 quattro z 2000 roku
-
Wycie łożyska (?) w całym zakresie obrotów 2.4Q manual FILMIK
witam podłączam się do tematu, kupiłem 2.8 quattro i mam ten dźwięk w momencie dodawania gazu, gdy puszczam pedał gazu dźwięk cichnie. Mechanik sprawdził skrzynie i powiedział ze może być za gesty olej i zaproponował zmianę na pół syntetyk plus dolać jeszcze ceramizer i jak to nie pomoże to prawdopodobnie padły łożyska. w tym tygodniu będę zmieniał olej wiec dam znać czy pomogło
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam mam taki problem w silniku oleju juz malutko a niewiem jaki byl wlany, autko 1.8 se 99 rocznik ma przejechane 160 tys mil czyli pow 300tys co najlepiej wlac jak niewiadomo co jest w srodku?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam mam taki problem w silniku oleju juz malutko a niewiem jaki byl wlany, autko 1.8 se 99 rocznik ma przejechane 160 tys mil czyli pow 300tys co najlepiej wlac jak niewiadomo co jest w srodku?
-
[B5 AFY] Pomoc w odczycie błędów
wielkie dzieki jutro sprawdze i dam znac
-
[B5 AFY] Pomoc w odczycie błędów
witam mam takie bledy co moge z tym zrobic jakie czynnosci wykonac zeby sie tego pozbyc. 17953(P1545) Throttle pos. controller sporadyczny 18010(P1602) Power supply (b+) terminal 30 low voltage 17924(P1516) ? 17765(P1357) ? 16518(P0134) o2 sensor circuit no activity detected (bank1-sensor1) sporadyczny w aucie wystepuje wysokie spalanie i mysle ze to jest to ale niewiem audi a4 1.8 rocznik 99
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich tych z problemami i tych ktorzy pomagaja