Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.9TDI matikte - Full S-Line Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcialem wam przedstawic moje Audi A4 :naughty:

Audi A4 B6

rocznik: 2002

silnik: 1,9TDI

przebieg: 200tys km

iojd.jpg

xevg.jpg

W planach mam kilka rzeczy nie tyle z zewnacz bo tu akurat nic nie brakuje ale wewnatrz ma kilka bolączek takich jak powycieranie przyciski i panelu klimatronika czy otwierania szyb czy tez nie działający joystick lusterek, potrzebuje kilku kosmetycznych zabiegów ale nic poważnego i napewno z biegiem czasu doprowadze wszystko do perfekcji :)

A dalej sie pomysli...

Pozdrawiam

Mateusz

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, ładna sztuka:whistling:

Opublikowano

Całkiem fajnie wygląda,co to za dokładki?

Opublikowano
  • Autor
Zapowiada się ciekawie, ładna sztuka:whistling:

Dzieki :)

Całkiem fajnie wygląda,co to za dokładki?

Nie do konca wiem co to jest, w PL nie spotkalem sie z tym a tutaj gdzie mieszkam w IRL prawie wszytkie S-Line jeżdżą z tym pakietem, nazywaja to "Full S-line kit"

Jest calkowicie w kolorze nadwozia (nie wiem dlaczego na zdjeciach ma calkowicie inny kolor) i niby tak wychodzilo fabrycznie, ale glowy nie dam sobie uciac :wink:

Opublikowano

Ładna

Poka środek :decayed:

Opublikowano

Fajna ... miło zobaczyc cos podobnego do mojego wozidła.... a te dokładki są made by "FK Performance".. mam ja:decayed:

wywal chlapacze!!!

Opublikowano

Do mnie jakoś te dokładki nie przemawiają wole ori pakiet s-line

wrzuć foto z wnętrza :)

fajna fela ori czy chińczyk ?

powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor

Tak chlapacze musza odejść! ale powoli bo dopiero dwa dni auto mam

Dzis ogarniałem ubezpieczenie i przerwany przewod zasilajacy w dzwich kierowcy bo szyba i sterowanie lusterkami nie działało

Bielun22 odezwe sie na PW bo wlasnie przegladlem twoj watek i interesuja mnie kila zabiegow, ktore ty juz masz za soba :D

Do mnie jakoś te dokładki nie przemawiają wole ori pakiet s-line

wrzuć foto z wnętrza :)

fajna fela ori czy chińczyk ?

powodzenia w modach

fela pewnie chinol, jak zdejme kolo to sprawdze

Opublikowano

Żaden full s line kit tylko ABT jeśli już:wink:, więcej fotek prosimy.

Opublikowano
Żaden full s line kit tylko ABT jeśli już:wink:, więcej fotek prosimy.

Żaden ABT tylo FK PERFORMANCE jeśli już:wink:

Opublikowano

Jaki rozmiar mają koła i opony ?

Opublikowano
  • Autor

Kola to 235/35/19

Wrzuce wiecej zdjec ale narazie u mnie leje… wiec zbytnio nie ma jak zrobic choc i nie ma sie zbytnio czym chwalic.

Jak zaczne zaplanowane mody wtedy uzypelnie o relacje zdjeciowa :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

kurcze nie jestem do końca pewny ale gdzieś już tego furacza widziałem :eusathink::eusathink:

jak dawno go masz ?

Opublikowano

Nooo Ładna!!! :kox:

Opublikowano
  • Autor
kurcze nie jestem do końca pewny ale gdzieś już tego furacza widziałem :eusathink::eusathink:

jak dawno go masz ?

Mogles widziec bo autko importowane z UK, mam troche ponad tydzien ;)

Opublikowano

tak właśnie myślałem , powodzenia w modach :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

zarzuć jakieś zdjęcia ze środka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.