Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja wyglada nastepujaco. wymienilem poszycie na polift ale ramki zostawilem sobie stare bo sa takie same jak w przelifcie. niby ramki ustawione uszczelka ladnie sie sklada z buda ale na nierownosciach trzeszczy troche i powyzej 90km/h zaczyna sie swist co wczesniej bylo przy okolo 130km/h co jest normalnie w b5. jak dobrze wyregulowac ramke moze jest jakis patent na to?? czytalem ze mozna uszczelke niby posmarowac delikatnie plynem do naczyc i zamknac drzwi i zobaczyc potem czy wszedzie przylega do budy auta. moze jest za ciasno chodz lekko sie drzwi zamykaja. ma ktos patent na ustawienie ramki. glowie u pasazera z przodu reszta normalnie sie jakos ustawila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zakłądałes rame drzwi to nie zapomniałes o klinie na prawa dolna srubę??? jesli tego nie zalorzysz to pojawiaja sie swisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlozylem ten klin byc moze jest za nisko czy za wysoko dobic go na chama czy jak?? luzow nie ma na zawiasach. swiszcze gdzies przy trojkacie lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też słyszałem świsty z okolic lusterka i okazało sie że gdzieś w obudowie lusterka zewnetrznego była szczelinka i gwizdało rozłożyłem i złożyłem jeszcze raz i teraz jest ok może sprawdź lusterko jak jedziesz te 90 to otwórz szybę czy słychać jakieś gwizdy jak nie to wtedy lusterko odpadnie i szukanie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ramke przeloze bo mam druga i zobacze bo cos przy lusterku nie przylega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może do lusterka nie założyłeś tej pianki wypełnijacej hmmm czesto jak wypadnie to ludzie jej nie wkladaja i potem świszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej wewnetrznej pod plastkowa oslona?? jest na miejscu. wstepnie ladnie juz wyregulowane nie trzeszczy na nierownosciach ale jeszcze nie jechalem tak zeby zobaczyc czy swiszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...