Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert 2 Muzyka z Telefonu


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie mogłem znaleść odpowiedzi albo źle szukam , powiedzcie mi czy jest opcja odtwarzania muzyki przez bluetooth z mojego telefonu (Samsung S3) w Radyjku Concert II w audi a4 B7 2006rok , interfejs jest bo łączy mi się z telefonem bez problemu i zestaw głośno mówiący działa po podłączeniu i wpisaniu kodu PIN , ale jak wchodzę w odtwarzacz muzyki wchodzę na daną piosenke w telefonie i daje odtwórz za pomocą bluetooth szuka urządzenia i nie może znaleść , czy potrzebuję jakiś specjalny program albo przejściówkę albo moduł czy coś w tym stylu , zauważyłem ze do ipoda są moduły z kablami , czy takiego czegoś muszę szukać do samsunga czy jak ?? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź\

PS czy muzyka musi być w formacie AUDIO bo chyba mp3 nie odczyta bo płyt mp3 nie czyta tylko Audio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł blut działa tylko jako zestaw głośnomówiący, żeby odtwarzać muzyke z telefonu misisz miec emulator zmieniarki lub adapter aux in :wink: tak radio czyta tylko audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale to wszystko działa "przewodowo" do podłączenia komórki a wcześniejszy właściciel jak sprzedawał mi auto w pierwszym dniu jak je oglądałem pokazał mi że mu muzyka leciała z telefonu bezprzewodowo wszedł w odtwarzacz muzyki w telefonie miał chyba iphone i zmieniał piosenki i sie zmieniały w radiu nie zapytałem co to on miał ale jakieś malutkie urządzenie miał schowane w podłokietniku jak kupiłem autko już go nie było ... a na pewno nie było podłączone bo stał ze mną na zewnątrz i zmieniał piosenki, co to mogło być?? Głupio mi trochę tak dzwonić o taką pierdołę bo coś do mnei mówił co to było ale znowu nie jestem prefekt z angielskim więc nie zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślisz czemu to zabrał? pewnikiem cena tego była spora na 99% był to jakiś interfejs multimedialny z bt i dlatego była obsługa telefonu i odtwarzacza mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe :P Ok tykrnę do niego i powiem żeby mi sms wysłał nazwę tego urządzenia co to było bo ciekaw jestem co to jest i jaka tego cena :) jak będę miał odpowiedź napiszę co i jak :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybrać radio z Bluetooth? - Car Audio Auto Świat

Profile Bluetooth

Dzięki A2DP możliwy jest odbiór muzyki z telefonu. Funkcja AVRCP umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki w telefonie przy użyciu radia. Profil PBAP przyda się do podglądu książki telefonicznej a SSP ułatwi parowanie radia z telefonem.

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

https://car-tronic.pl/dension-lite-bluetoothusbipodiphoneaux-audi-a2a3a4a6a8-concert-iichorus-ii-p4272.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do gościa i odpisał mi w sms że miał coś takiego Tune-Free Audio FM Transmitter nie jest to drogie urządzenie kosztuje pare funtów

coś takiego

Tune-Free Audio FM Transmitter for iPod Nano

nie wiem czy to ten czy miał to urządzenie ze sobą przy teklefonei czy nie bo byłem na audi zapatrzony ale to chyba to było ... w każdym bądz razie nei kosztuje dużo więc na chwilę obecną dopóki nie mam rns-e chyba się zaopatrze w takie urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm słuchałem muzykę z tego transmitera co gość puszczał i nie zauważyłem jakości w różnicy :P Więc nie jest chyba tak najgorzej , podjadę jutro do sklepu tam gdzie kupował i zerknę cenę jak będzie do 10F to zakupię to tylko jak by nie patrzył 1h pracy i najwyżej napiszę jak jest z tą jakością przy tym transmiterze konkretnym bo wyczytałem opinie na angielskich forach że niektóre są kiepskie a przy tym jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze to prawda, ja czasami używam transmiter i jakość jest bdb. Jedyny ból to na trasie trzeba co jakiś czas zmieniać częstotliwość bo wbijają się lokalne rozgłośnie.

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę na dniach w sklepie elektronicznym gdzie można zakupić ten konkretny model co mi poprzedni właściciel polecił to zobaczę co to warte i dam znać co i jak :)

No chyba że uda mi się wyrwać na dniach interfejs do ipod orginalny pod audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najnowsze komóry powinny już mieć transmiter. A ja używam takiego transmitera z allegro i też jest git. Jakość nie powala ale nie przesadzajmy, tragedii nie ma.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 nie posiada tego nawet nie wymyślili jeszcze jakiegoś programu an androida przynajmniej ja nie znalazłem :P Ale raczej chyba i tak interefejs kupie pod ipoda bo lezy 5 generacji i się kurzy w biurku :P

Tylko zastanawiam się czy ten interfejs będzie współpracował z radiem Rns-e bo takie mam zamiar kupić mowa o tym interfejesie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/interfejs-ipod-iphone-kabel-audi-a4-b6-b7-291095/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj .http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-fabryczne-radio-audi-236029/index11.html

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

przez bt możesz tez muzyke słuchać, dzwonić i mam Samsunga s3:wink:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

Dension Bluetooth,USB,iPod,AUX Audi,Seat,Skoda (3588648797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. poszukaj tez ma pod ipoda -stacje dokujace:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się męczyć z transmiterami FM? Osobiście rozglądam się za tym Dension Gateway Lite BT bo wygląda naprawdę ciekawie. W jednym urządzeniu wejście USB, moduł BT i streaming BT. Chyba nic lepszego za 400zł się nie znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze sprzedaje te kable żeby telefon podłączyć bo tematu już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...