Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert 2 Muzyka z Telefonu


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już zgłupiałem.

W opisie aukcji jest tak

Interfejs posiada podstawowe sterowanie (przeglądanie folderów, sterowanie odtwarzaniem), nie ma możliwości wyświetlania tekstu na fabrycznym radiu samochodu (z wyjątkiem BMW i Toyota gdzie tagi id3 mogą być odtwarzane).

Radio ok a co z FISem ?

Ma ktoś to przy Concercie II i działa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na radiu nie ma, ale na FIS jest. Concert będzie pokazywał Track 01, ale FIS już tytuł z ID3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no to trzeba poszukać w takim razie kupca na Yatoura.

Pytanie jeszcze czy ten Dension też ma taki sam rozkład katalogów czyli 6 folderów po 99 utworów ???

Bo nie mogę nigdzie doczytać.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dension ma to chyba lepiej rozwiązane. Nie trzeba nazywać CD01 etc. wystarczy pliki wrzucić do folderu. Dodatkowo czyta podfoldery na zasadzie przerzucania podfolderów poprzez FF i REW. Są 4 główne foldery (przerzucane przez poszczególne CD) a CD5 to cała muzyka z pendrive'a bez katalogów.

W instrukcji Dension proponuje wrzucić np. do głównych folderów gatunki, później do podfolderu artystę i dalej płytę i utwory. Nie wiem tylko jak to się przełącza na poziomie drugiego podfoldera - raczej tutaj już nie będzie to działało.

Co do wyświetlania utworów - w radiu tego nie ma. Na FISie nie wiem bo dokładałem pełnego FISa i mam niegasnący sygnał o braku płynu do spryskiwaczy. Jak to rozwiążę to się okaże czy pokazuje.

Po pierwszym kontakcie z Dension Gateway lite BT - jakość muzyki z BT taka sobie, jakość rozmów z BT - marna. Raczej BT jako dodatek... Poza tym muszę parować tel za każdym razem. Jakości z USB jeszcze zbytnio nie sprawdzałem ze względu na brak czasu.

Za 400zł spodziewałem się czegoś więcej.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info:

iGateway działa na zasadzie zmieniarki w samochodzie. Po podłączeniu do samochodu, radio rozpoznaje interfejs jako zewnętrzną zmieniarkę. Dzieki emulowaniu zmieniarki obsługa iGateway jest podobna jak obsługa oryginalnej zmieniarki w samochodzie.

Czyli 6 folderów po 99 utworów. jarko_ns ją ma :)


Dension ma to chyba lepiej rozwiązane. Nie trzeba nazywać CD01 etc. wystarczy pliki wrzucić do folderu. Dodatkowo czyta podfoldery na zasadzie przerzucania podfolderów poprzez FF i REW. Są 4 główne foldery (przerzucane przez poszczególne CD) a CD5 to cała muzyka z pendrive'a bez katalogów.

W instrukcji Dension proponuje wrzucić np. do głównych folderów gatunki, później do podfolderu artystę i dalej płytę i utwory. Nie wiem tylko jak to się przełącza na poziomie drugiego podfoldera - raczej tutaj już nie będzie to działało.

Co do wyświetlania utworów - w radiu tego nie ma. Na FISie nie wiem bo dokładałem pełnego FISa i mam niegasnący sygnał o braku płynu do spryskiwaczy. Jak to rozwiążę to się okaże czy pokazuje.

Po pierwszym kontakcie z Dension Gateway lite BT - jakość muzyki z BT taka sobie, jakość rozmów z BT - marna. Raczej BT jako dodatek... Poza tym muszę parować tel za każdym razem. Jakości z USB jeszcze zbytnio nie sprawdzałem ze względu na brak czasu.

Za 400zł spodziewałem się czegoś więcej.

Pzdr.

No ja mam BT ori w aucie, więc tego nie potrzebuję. Podjedź do mnie, to sprawdzimy FIS, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc 6x99 , szkoda.

A miałem nadzieję że inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ciekawi mnie to, jak sprawdzić zawartość podfolderów.

Cinkers, musimy się spotkać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jakby co bo prawdę mówiąc się tym zainteresowałem.

Fajnie by było mieć nazwy na Fisie i większą ilość folderów z muzą do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, jak tylko się ugadam z Marcinem, to opiszę spostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa wygląda z wersją radia. Concert II....

czy dla B6 i B7 jest różnica? tak jak w sterowaniu w kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica w sterowaniu Concertem 2 z kierownicy między B6 i B7?

Ja mam Concerta z B7 i zmieniarkę Yatoura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio B6 i kierownica B7,B8 etc. Nie działa sterowanie w prawej rolce w kierownicy

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to chodzi :) Swoją drogą, czy multi kiera z B6 obsłuży sterowanie radiem z B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jakby co bo prawdę mówiąc się tym zainteresowałem.

Fajnie by było mieć nazwy na Fisie i większą ilość folderów z muzą do wyboru.

Na FISie nie ma nazw. Tylko tak jak na radiu czyli cd i track. Przynajmniej w tej mojej. Wyższe modele powinny to mieć.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...