Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem się dowiedzieć o pakiecie oświetlenia w wersji B5 proszę o fotki jak to wygląda w nocy i co wchodzi w ten pakiet. Będę wdzięczny bo szukam i nie mogę z najść znalazłem tylko w wersji B6

Opublikowano

Ja mam pakiet oświetlenie w skład wchodzi:

- podświetlane pokrętła kratkek nawiewu

- podswietlana zapalniczka

- wszystkie przyciski na konsoli plus przyciski otwierania szyb na drzwiach

- podświetlane przyciski lampek na podsufitce(przód+tył+bagażnik w wersji Avant)

i w sumie chyba tyle jak cos nie napisałem to niech ktos mnie poprawi :)

Opublikowano
  • Autor

a podświetlanie klamek było w tych modelach bardzo proszę o fotki jak to możliwe bo coś chodzi mi po głowie żeby takie coś zrobić tylko nie wiem czy tam jest dioda czy coś innego szukam po etce ale nie mogę z najść :decayed:

Opublikowano

u mnie klamki nie sa podświetlone :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy w skład pakietu wchodzi podświetlane daszki przeciw słoneczne bo to już zrobiłem

Opublikowano

Jak to podswietlane klamki..? :mysli:

Opublikowano

- podświetlane pokrętła kratkek nawiewu

- podswietlana zapalniczka

- wszystkie przyciski na konsoli plus przyciski otwierania szyb na drzwiach

Te 3 co wymieniłeś to chyba powinno mieć każde A4 :wink4: Kratki ma podświetlane każdy polift, podświetlana zapalniczka też każde autko... chyba, moje ma :decayed: Przyciski otwierania szyb też każde chyba ma? :mysli: Myślałem że to seria... U mnie w '98 tak jak w poliftowych pojawiły się lampki w drzwiach, zapalające się przy otwieraniu razem z doświetlaniem miejsca gdzie zazwyczaj są nasze stopy, pod deską :wink4: Ale to też chyba seria po lifcie, to wprowadzili w '98...

Podświetlane klamki to ja w S6 widziałem, ale w A4 jeszcze nie :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 13:27 _________________________________________________

Jak to podswietlane klamki..? :mysli:

Jak masz klamkę i jest tam taka wnęka żeby łapkę wsadzić to to jest podświetlone na czerwono, wygląda kozak :kox::decayed: U kumpla w S6 to tam wszystko było/jest podświetlone kozak :decayed: Oczywiście podświetlane wewnątrz autka :polew:

Opublikowano

Ja mam pakiet oświetlenie w skład wchodzi:

- podświetlane pokrętła kratkek nawiewu

- podswietlana zapalniczka

- wszystkie przyciski na konsoli plus przyciski otwierania szyb na drzwiach

- podświetlane przyciski lampek na podsufitce(przód+tył+bagażnik w wersji Avant)

i w sumie chyba tyle jak cos nie napisałem to niech ktos mnie poprawi :)

+ Podświetlana popielniczka (tzn. u mnie swieci na czerwono pod popielniczką),

+ Dwie czerwone diody w podsufitce oświetlające gałkę zmainy biegów,

+ Podświetlane podnóżki,

+ Światełka w drzwiach (czerwone lampki po bokach)

Opublikowano

Ale `95 to jest przedlift.. Większości z tych lampeczek nie ma :confused4:

U mnie jest:

- Góra..

- Tylne słupki

- Schowek

- Bagażnik

I to by było na tyle.. Podświetlenie w przełącznikach szyb, deska, panel środkowy to chyba standard..

- Nogi, drzwi, klamki, pokrętła nawiewów, diody na gałkę itd. BRAK :(

Opublikowano

no zapomniałem dodać tych podświetleń nóg i lampek w drzwiach :tongue4:

Opublikowano

Ale podświetlanych klamek w B5 nie ma :decayed: No chyba, że o czymś nie wiem.

A o tym czymś co opisuje kolega Uneek Eth pierwszy raz słyszę :blink: Jak to niby wygląda? Normalnie jak w statku kosmicznym :kox:

+ Dwie czerwone diody w podsufitce oświetlające gałkę zmainy biegów,

:mysli:

Opublikowano

audi075op6.jpg

:good:

Opublikowano

takie oświetlenie to montowane było w modelach przed liftem po lifcie jest znacznie większe jedna główna lampka plus dwie małe oświetlajace kierowce bądź pasazera

Opublikowano

takie oświetlenie to montowane było w modelach przed liftem po lifcie jest znacznie większe jedna główna lampka plus dwie małe oświetlajace kierowce bądź pasazera

Ja mam przedlift. i mam oświetlenie takie jak opisujesz jako poliftowe. Czyli Pasażer-Kierowca i Główne. Z tym, że ja akurat mam szyber.. Może w takich modelach było właśnie takie. Ale mi się wydaje, że opcja z diodami na gałkę właśnie jest po I lifcie.

Opublikowano

Ale mi się wydaje, że opcja z diodami na gałkę właśnie jest po I lifcie.

Ja mam I lift '98 (to taki I i pół lifta :naughty: ) i "diodów" nie ma :decayed:

Opublikowano

Ja mam u siebie tego typu

podwietleniehm2.jpg

Takie były montowane po 99r :)

Opublikowano
  • Autor

w b6 wygląda to tak (zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum)

poddf1.jpg

a jest coś takiego w B5 bo nie wiem kiedyś spotkałem się z czymś takim tylko nie wiem gdzie ciekaw jestem czy ta dioda spasowała by do B5 jakby trochę rezac :decayed: ma ktoś numer z etki tej diody

Opublikowano

co do oswietlenia na podsufitce to u mnie w aucie z 95 tez mam glowne + 2 male + szyber. a co do podswietlanych klamek to moj koles reznol sobie takie w b4. Nie uzywal zadnych oryginalnych czesci tylko malym wiertelkiem wywiercil od gory 2 dziurki i wsunal 2 zwykle czerwone diody. efekt kozak bo jak sie siedzi na fotelu to nie widac zrodla swiatla :good:

Opublikowano

takie oświetlenie to montowane było w modelach przed liftem po lifcie jest znacznie większe jedna główna lampka plus dwie małe oświetlajace kierowce bądź pasazera

na zdjęciu bardziej chodzi o te dwie diody jak o lampki :gwizdanie:

Opublikowano

a przed liftem bylo podświetlane pokrętła kratkek nawiewu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.