Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokada przed kradziezą.... kola zamachowego


Mario1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich... ostatnio ukradli mi moja a4 .... kupilem nowa i mam zamiar zrobic jakies zabezpieczenie(nie proponujcie ani nie wymieniajcie niczego innego) a mianowicie chodzi mi o blokadę koła zamachowego za pomoca elektromagnesu.. slyszeliscie o czyms takim? slyszalem tylko ze jest do bardzo skuteczne ale i drogie? nigdzie jednak nie moge znalezc informacji na ten temat... ceny i ew. gdzie mozna to kupic? Jezeli cos wiecie to piszcie :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można samemu i praktycznie za darmo wykombinować przeróżne elektroniczne rozwiązania zabezpieczające. Wystarczy dobrze zapoznać się ze schematem instalacji elektrycznej, trochę wyobraźni, lutownica, przewodziki, włączniki/wyłączniki i żaden złodziej nie odjedzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest juz dawno zrobione,ale wiesz zapewne ze im wiecej tego tym lepiej ;)... dla tego prosze nie wymianiajcie innych sposobów... mam pare innych zabezpieczen i chcem dolozyc jeszcze wlasnie to... a przynajmiej dowiedziec sie czegos wiecej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie koła zamachowego elektromagnesem to w tej chwili najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Z tego co wiem nie odnotowano jeszcze kradzieży samochodu z tym systemem. Mogę ci polecić firmę z Wrocławia która zajmuję się m.in zabezpieczeniami przeciwkradzieżowymi. Tutaj masz link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...