Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lakier do odprysków


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

szukam odrobine lakieru do zamalowania odprysków na drzwiach na kantach itp. najlepiej w jakims malym opakowaniu. widzialem kiedys w jak gosciu mial taki lakier w opakowaniu podobnym do tego, od lakierów do paznokci z pedzelkiem w srodku. gdzie cos takiego szukac. jest szansa ze dorobia mi pod moj kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz kod lakieru z wlepki może ktoś ma na zbyciu trochę to Ci podeśle w kopercie :naughty:

Ja ostatnio znalazłem u kolegi z klubu, a raczej on mi znalazł gdzieś u siebie w garażu (miał kiedyś identyczny kolorek autka jak mój i dorobił sobie chyba 0,5 :mysli: )... A o takich małych opakowaniach to nie słyszałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te małe opakowania można chyba dostać w ASO. Ktoś pisał o tym gdzieś, kiedyś na forum.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić taki zestawik w ASO. Są w tym dwa zbiorniczki, jeden z lakierem o zadanym kolorze, drugi z lakierem bezbarwnym. Kupowałem ostatnio taki zestaw żeby pokryć drobne odpryski na masce. Dokładnej ceny nie pamiętam, ale było to koło 30 zł. Przy zamawianiu wystarczy podać kod lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zamowilem w ASO lakier do zaprawek. koszt 38 PLN podajesz kod lakieru lub VIN i na drugi dzien do odebrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz kolego - ASO to - Autoryzowana Stacja Obsługi - czyli serwis Audi. Ty masz chyba najbliżej do Łodzi. dzwonisz, podajesz kod VIN z dowodu rejestracyjnego i zamawiasz lakier do zaprawek. dzis odbiore, zrobie zdjecia jak to wyglada i jak sie spisuje. przyczepności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oko. zobacze dopiero jak to wyglada. moze jest tam pedzelek jakis na wyposazeniu. a czlowiek uczy sie cale zycie, po to sa tego typu fora. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 11:22 _________________________________________________mam. tak to wyglada:

p1010036so0.jpgp1010037hm0.jpgp1010038us9.jpgp1010039hk8.jpg

w nakretce lakieru z kolorem jest mini szczotka druciana, mniemam do oczyszczenia odprysku. zastanawiam sie tylko czy nie uzyc podkladu jakiegos pod kolor? a i calosc kosztowala 33 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam jestem ciekaw, ale przypuszczam, że wielkiej rewelacji nie będzie, odprysk to odprysk, kawał skur*iela :decayed: Z drugiej strony lepsze to niż biały podkład na granatowym lakierze..

Wrzuć fotę, z chęcią zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem , działa fajnie, nie jest to oczywiście malowanie elementu, ale nie widać podkładu i zapezpiecza blachę po spodem - polecam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...