Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Wymiana okresowa rozrządu w Warszawie


rutkap

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gdzie polecicie w Warszawie taką okresową wymianę (poza ASO) tak żeby było też w miarę znośnie cenowo, ale przede wszystkim dobrze zrobione na dobrych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tutaj:

MEGACAR, ul. Przasnyska 3.

Słyszałem wiele dobrego o tym warsztacie. Mój znajomy robił tam rozrząd i wiele innych napraw Passata i jak najbardziej pozytywnie oceniał ich usługi. Ja też najprawdopodobniej będe w tym warsztacie robił rozrząd. Jeśli chodzi o ceny to wg mnie są jak najbardziej do przyjęcia. Np. wymianę rozrządu wraz z paski / rolki alternatora i sprężarki klimatyzacji wycenili mi w silniku 2.5 TDI na około 550,00 zł - to chyba nie jest aż tak drogo jak na Warszawę.

A w silniku 1.9 chybo powinno być jeszcze taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550,- to robocizna?

tak ...

Robocizna za rozrząd w 2,5 TDi to 550 zł ???

Coś tu jest nie tak - jak za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550,- to robocizna?

tak ...

Robocizna za rozrząd w 2,5 TDi to 550 zł ???

Coś tu jest nie tak - jak za darmo.

strzelalem ... moze to razem z czesciami .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550,- to robocizna?

tak ...

Robocizna za rozrząd w 2,5 TDi to 550 zł ???

Coś tu jest nie tak - jak za darmo.

strzelalem ... moze to razem z czesciami .... :polew:

to te części chyba są MADE IN CHINA

a orientujecie się ile taka robocizna stoi w ASO AUDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550,- to robocizna?

tak ...

Robocizna za rozrząd w 2,5 TDi to 550 zł ???

Coś tu jest nie tak - jak za darmo.

To oczywiście cena samej usługi. Taką informację uzyskałem od pracownika warsztatu.

Zastanawiam się jaki jest sęs debatowania czy cena jest realna czy nie. Proponuje wykonać telefon do warsztatu z zapytaniem ile kosztuje sama robocizna przy wymianie rozrządu w silniku AUDI A4 2,5 TDI i sprawa będzie jasna :evil2:

[br]Dopisany: Sierpień 07, 2008, 10:51:49_________________________________________________

550,- to robocizna?

A jak myślisz z częściami.

Usiąć, skup się a potem pomyśl, zastanów się i odpowiedz sama przyjdzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO ma jakas promocje na zestaw naprawczy rozrządu. Mozecie to znalezc w katalogu promocji na 2008. Ja bralem stamtad komplet ramion i pior wycieraczek AERO i to mi sie rzucilo w oczy. Pewnie nie jest to zestaw kompletny, ale zawsze to aso. BTW jest kolega TOM77, ktory ma dobre ceny dla klubowiczów. Walcie do niego smiało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana rozrządu w ASo 3500 zł :polew:

Sie nie dziwie :disgust:

Wymiana samego oleju silnikowego i filtra (sama robocizna) w:

Audi - 600-700 zł

Przasnyska - 50 zł

(robiłem rozeznanie na własne potrzeby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550,- to robocizna?

A jak myślisz z częściami.

Usiąć, skup się a potem pomyśl, zastanów się i odpowiedz sama przyjdzie :tongue4:

nie jedź po mnie bo nawet przez pół sekundy nie pomyślałem że to wraz z częściami,

po prostu wolałem się upewnić czy to dokładnie >>robocizna<< . kropka.

[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 19:31 _________________________________________________no to skoro robocizna to ~~500zł, a części można zdobyć za 1200,- to mamy..... 1700, ile daliście najmniej za taką przyjemność w ASO? (głównie mi chodzi o ceny w V6 :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO ma jakas promocje na zestaw naprawczy rozrządu. Mozecie to znalezc w katalogu promocji na 2008. Ja bralem stamtad komplet ramion i pior wycieraczek AERO i to mi sie rzucilo w oczy. Pewnie nie jest to zestaw kompletny, ale zawsze to aso. BTW jest kolega TOM77, ktory ma dobre ceny dla klubowiczów. Walcie do niego smiało :good:

fakt, robilem rozrzad w ASO VW. zestaw naprawczy rozrzad + pompa wody + robocizna 1500 PLN (w tym robota 700 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro robocizna to ~~500zł, a części można zdobyć za 1200,- to mamy..... 1700, ile daliście najmniej za taką przyjemność w ASO? (głównie mi chodzi o ceny w V6 :evil: )

Jak znajdziesz wymianę rozrządu do 2.5TDi w B6 za 1700 zł (części i robocizna), ale oczywiście zrobionego zgodnie z zasadami i przy jednoczenej wymianie wszystkiego co potrzeba to chyba sam sfinansuje Tobie ten rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że dodałeś "chyba" :naughty:

łączną cenę części wziąłem z allegro - głównie części INA, a robociznę z info z wcześniejszego postu użytkownika (rav) i tak oto mi wyszło (optymistycznie zaokrągliłem w dół). nic na to nie poradzę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550,- to robocizna?

A jak myślisz z częściami.

Usiąć, skup się a potem pomyśl, zastanów się i odpowiedz sama przyjdzie :tongue4:

nie jedź po mnie bo nawet przez pół sekundy nie pomyślałem że to wraz z częściami,

po prostu wolałem się upewnić czy to dokładnie >>robocizna<< . kropka.

[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 19:31 _________________________________________________no to skoro robocizna to ~~500zł, a części można zdobyć za 1200,- to mamy..... 1700, ile daliście najmniej za taką przyjemność w ASO? (głównie mi chodzi o ceny w V6 :evil: )

no to skoro robocizna to ~~500zł, a części można zdobyć za 1200,- to mamy..... 1700, ile daliście najmniej za taką przyjemność w ASO? (głównie mi chodzi o ceny w V6 :evil: )

Jak znajdziesz wymianę rozrządu do 2.5TDi w B6 za 1700 zł (części i robocizna), ale oczywiście zrobionego zgodnie z zasadami i przy jednoczenej wymianie wszystkiego co potrzeba to chyba sam sfinansuje Tobie ten rozrząd.

Moim zdaniem koszt 1700 PLN za wymianę rozrządu (części + usługa) jest chyba nie do osiągnięcia (no może w wyjątkowych okolicznościach :>). Aktualnie kompletuję zestaw części do 2.5 TDI (AKE) wymienieonych TU:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t29264.0.html;msg349739;highlight=części+podlegające+bezwględnemu+sprawdzeniu+w+silnikach+aym+bfc+bcz+bdg#msg349739

i ich koszty to około 1650 do 1700 PLN. (Rolki - SKF lub EVR; Paski - Conti; Pompa - SKF; Termostat - oryginał) plus około 550 PLN usługa to daje nam około 2200 (2250) PLN Tak mniej więcej będą wyglądały koszty rozrządu w moim aucie. Nie wspominam tu o czujniku G80 (wzniosu iglicy wtryski) który mi padł i wymienię go wraz z rozrządem a jego koszt to około 1350 PLN :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że dodałeś "chyba" :naughty:

łączną cenę części wziąłem z allegro - głównie części INA, a robociznę z info z wcześniejszego postu użytkownika (rav) i tak oto mi wyszło (optymistycznie zaokrągliłem w dół). nic na to nie poradzę :>

Proszę Ciebie ... na pewno nie zostało wymienione wszystko co powinno się wymienić.

Zobacz sobie tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

W tym wątku masz taką wstawkę na czerwono:

Poniżej przedstawiona jest całkowita lista części, które zostały użyte do wymiany rozrządu u naszego forumowego kolegi w A4 B6 z silnikiem AKE:

Popatrz sobie co powinno być wymienione.

Poza tym jak możesz to wrzuć tutaj listę części, które kupiłeś.

niecaly miesiac temu wymiana rozrzadu, pompy i napinacza w ASO (Bialystok) wyniosla mnie 1800 zl do mojego malenstwa 1.9 TDI. ale to pewnie te uroki podlaskiego :)

Ale my rozmawiamy o 2,5 TDi, a nie 1.9 TDi - Twoja cena jest do przyjęcia, aczkolwiek jakby porównać to do ceny, którą podał krajek_007 to od razu widać, że coś jest nie tak jego ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...