Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięty tylna klapa bagażnika kombi


daniel01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie zastrzasneła mi się klapa bagażnika nie potrafię jej otworzyć ani z pilota ani ręcznie za "klamkę"słychać tylko takie niby otwieranie ale dalej nie idzie otworzyć przerabiał ktoś ten temat ? wie ktoś jak jakoś awaryjnie idzie ją otworzyć ? Czy jest ogólnie jakiś knif i czy zamek będzie do wymiany ?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjnie od środka (za pomarańczową linkę w schowku na trójkąt) też nie działa?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przerabiałem to samo - zapewne padł taki mały teleskop w zamku elektrycznym klapy. U mnie przez jakiś czas łapało, potem nagle padło. Pomogło awaryjne otwieranie + wymiana tego elementu w zamku - u speca w Poznaniu koszt ok 200 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu może stało sie to co u mnie i bardzo popularne w B6 - trzeba zamienić blaszke w silniczku elektrycznym siłownika z półprzewodnika na przewodnik :wink:

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, polecam awaryjne otworzenie klapy + zabieg z filmiku. Podziałało i działa do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, polecam zrobić tak jak na filmiku. U mnie podziałało i już długi czas nie mam z tym problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to otworzyć awaryjnie <załamka> ... ma ktoś jakiś opis czy coś bo mnie już szlak trafia bez otwierania tego bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjnie od środka (za pomarańczową linkę w schowku na trójkąt) też nie działa?

--

Pozdrawiam.

Sławek

A nie masz tej czerownej/pomarańczowej linki, o której pisze steve69 powyżej, przy schowku na trójkąt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mam :/

W którym to miejscu ma ktoś może jakieś zdjecie bo ja tego jak patrzałem nie dojrzałem..

---------- Post dopisany 29-11-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 22:11 ----------

Może ktoś pomoc bo uciążliwe staje się strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Może ktoś pomoc bo uciążliwe staje się strasznie

0irx.th.jpg

Jeśli w tym miejscu nie masz linki, to albo ją ktoś urwał, albo wsunęła się pod tapicerkę.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy zamknietej klapie zdejme tapicerke ?

Powtórzę to, co napisałem w tym wątku:

Chodziłem do swojego samochodu sprawdzić, czy da radę zdjąć tę tapicerkę przy zamkniętej klapie i myślę, że powinno się udać.

Wszystkie cztery śruby są dostępne. Odkręcanie może być trochę męczące, bo są nisko nad podłogą, ale się da.

Potem pozostaje już tylko wyciągnięcie 6 metalowych spinek mocujących tapicerkę do klapy i 2 zatrzasków.

Przed robotą popatrz, gdzie dokładnie się znajdują - będzie łatwiej:

Jak będziesz to robił "z głową", na spokojnie, to nic nie powinno się złamać.

Powodzenia. :)

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego (na szczęście) nie robiłem, ale wydaje mi się, że powinno jakoś dać rady zdjąć tapicerkę przy zamkniętej klapie. Nie ukrywam, że będzie na pewno to bardzo stresujące i nie jedna kur... poleci:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...