Skocz do zawartości
IGNOROWANY

logi udane czy nie ?


ŁukaszA4s

Rekomendowane odpowiedzi

udane , tylko nie te bloki pomiarowe, zrob 001, 002, 004, 005, 006, 007 , 008 , 013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z ostatniego zdania wynika że chcesz się dowiedzieć jakie bloki na turbo i przepływkę to:

Przepływka - 002

Turbo 115, 118

Zmyłka to ten znak zapytania który tworzy wrażenie jakbyś pytał sam siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nom dziwnie to skonstruowałem :) heh teraz to zauważyłem ale to z przyzwyczajenia

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

czyli te co zrobiłem nadają się na o d*pę potłuc :P dziś się z tym rozprawie :P i wrzucę poprawne ale i tak super że wyszło bo juz myślałem ze z tych co są nic nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa dni temu pytałes jakie kanały robić w logowaniu i wklejasz log zupełnie inny niż pisliśmy:kox:, zrób 002+025.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są logi z dwóch różnych aut.

Jak masz 1.8T to się określ jakie bo nie wszystkie mają możliwość podglądu doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

025 nie ma nic sie nie pokazuje mam ANB silnik wiem że żle to zrobiłem :P no ale teraz bedzie dobrze :)

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

a to ze z dwóch różnych to pomyłka jest 1.6 ii 1.8T Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się ogarnij jaki masz silnik? 1.8T ANB na sterowniku od 1.6? bo takie wkleiłeś logi.

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Aha dobra to zrób 002+115:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie sorry zle wybrałem :/ ale i tak zle zrobione bo grupa jest 003 :/

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Grupy: 002,015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

no koledzy wyszło coś z tego?

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

115 118 nie obsługuje tym bardziej 025 :/ tylko 002 czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz niezarejestrowanego vaga tak? i nie masz dostępu do kanałów wyższych niż 25? Log tez urwany po 10 sekundzie. Musisz mieć dobry program najlepiej 3.11 w pełnej wersji i wtedy zrób log 002+115 i 020+118, a nie 015 i 018. z tych logów cięzko bedzie coś wyczytać. Prawdopodobnie przepływka za mało pokazuje ale najpierw zrób dobre logi jak pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pierwsza część zdania brzmi jak prośba o pozwolenie :decayed: a tak na serio tu na luzie znajdziesz to czego szukasz http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/zarejestrowac-vag-303896/ można sądzić że coś z przepływem bo przy 4000 obrotów powinno być już około 100g/s, brak przepływu to również nieszczelność ale to można dopiero po 115,118 kanale w przypadku silników z czujnikiem boosta stwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom właśnie tak jak piszesz wyższych niz 25 nie mogę a mogę ściagnać VAGa z netu ? jakąś stronke proponujesz?

Możesz też pobrać VCDS Lite jest nawet troszkę świeższy od 311.2. ;)

VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie mogę ściągnąć mój inteligentny antywirus blokuje :)

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

:) hmm mam wtyczkę przepływki rozwalona moze tez byc od tego co nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, jak masz rozwaloną kostkę to prędzej czy później będziesz musiał ją wymienić a teraz skoro zepsuta, utnij kable, pozakładaj małe samiczki, wepnij w przpływkę i się wyjaśni, zapamiętaj tylko kolejność. Może to nic nie dać bo gdyby kostka nie łączyła to prawdopodobnie vag wywaliłby błędy przepływki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie błąd kiedys był ale jak mi sie spalił bezpiecznik sterowanie silnika to po tej wymianie nie ma przepływki tylko błąd 17536 koste mozna taka kupić chyba 18 zl kosztuje nie majątek wypadało by wytrzasnąc od znajomego jakiegoś przepływke będzie różnica w mocy, jeśli moja rozjeb jest a czyjas dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...