Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi sie gt6 znudzilo :decayed:

Opublikowano

Coś szybko i chyba nie zrobiłeś 100% w tak krótkim czasie?

Opublikowano
Coś szybko i chyba nie zrobiłeś 100% w tak krótkim czasie?

Nie ma opcji:decayed: Dla mnie minus to mało ciekawych sezonowek:kwasny: reszta jest :kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Mi sie gt6 znudzilo :decayed:

to zabierz sie za symulacje :kox: najlepiej przez kiere oczywiscie :wink:

Opublikowano

A jak licencje w tej części?

Złota idzie zrobić czy przejebali z trudnością?

Zrobiłbym znów wszystkie złota :grin:

W ostatnim numerze psx extreme jest recka GT6 i dali 8+ chyba, także źle nie jest, są pod wrażeniem że tak jeszcze dobrze wygląda gra na sprzęcie z 2006r :decayed:

Opublikowano
Mi sie gt6 znudzilo :decayed:

Jazda na padze znudzila mnie sie juz kilka lat temu... przez kiere beda zdecydowanie lepsze wrazenia z jazdy :kox:

a pozniej gdy to sie znudzi :decayed: i bedziesz oczekiwal bardziej realnej jazdy :shock3: proponuje sprobowac symulacji PC :wink:

Opublikowano
A jak licencje w tej części?

Złota idzie zrobić czy przejebali z trudnością?

Zrobiłbym znów wszystkie złota :grin:

W ostatnim numerze psx extreme jest recka GT6 i dali 8+ chyba, także źle nie jest, są pod wrażeniem że tak jeszcze dobrze wygląda gra na sprzęcie z 2006r :decayed:

Pablo wykręcisz lekko na złotko licencje bo jest łatwiej niż w GT5

Opublikowano
A jak licencje w tej części?

Złota idzie zrobić czy przejebali z trudnością?

Zrobiłbym znów wszystkie złota :grin:

W ostatnim numerze psx extreme jest recka GT6 i dali 8+ chyba, także źle nie jest, są pod wrażeniem że tak jeszcze dobrze wygląda gra na sprzęcie z 2006r :decayed:

Kilka kwesti graficzny jest rzeczywiście poprawiona. jazda autem w nocy jest dużo bardziej realistyczna + do tego odwzorowane jest niebo z ruchem w czasie. Bardzo fajnie to wygląda. Do tego poranna mgła na Spa:kox::kox::jerk: Wkórza mnie jedynie oślepienie przez słońce na niektórych torach. Totalnie nic nie widać:kwasny: Ale najgrzoej jest na willow spring na pustyni:kwasny: Prototypem a deszczu jest bardzo ciężko sterować:decayed: A na suchej nawierzchni z włączonym zużyciem można zedrzeć opony na jednym kółku na Spa np bo na Nordschleife już nie mówie:decayed: I + za to że 90% aut ma odwzorowany środek:wink:

Opublikowano

SPA już jest w serii czy znów trzeba dokupywać przez DLC?

Ja bym sobie pojeździł na tym księżycu :grin:

Opublikowano
SPA już jest w serii czy znów trzeba dokupywać przez DLC?

Ja bym sobie pojeździł na tym księżycu :grin:

Tak jest w serii. Do tego Silverstone , Ascari ,brands Hatch , willow springs:wink: I torów na arenie kratowej:kox:

Na księżycu jest ujowo(czyt. brak grawitacji:decayed:)

Opublikowano

Ksiezyc jest :kox:

Remik, :grin:

Ja mam rodzine i firme na glowie i nie gram 12h na dobe

Opublikowano

Remik, :grin:

Ja mam rodzine i firme na glowie i nie gram 12h na dobe

Jak na razie nie mam tych obowiazkow co TY na glowie :decayed: ... choc czasu rowniez brak :kwasny:

ale staram sie znalezc jakies 2h dziennie i zazwyczaj pozniej ide spac :sexinbed::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Rzuccie jakimis czasami na Nordschleife:naughty:

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 17:44 ----------

Chyba GT6 poszło w zapoimnienie:decayed:

Opublikowano
Rzuccie jakimis czasami na Nordschleife:naughty:

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 17:44 ----------

Chyba GT6 poszło w zapoimnienie:decayed:

6:19 R18 Ultra 650po:naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam,

jakby ktoś jeszcze pogrywał w GT6 i miał ochotę pojeździć w szanującym sie gronie, to zapraszam do zapisów do serii SHUFFLE RACING - WYŚCIGI LOSOWE.

W skrócie: 10 rund na każdy event, 10 aut do rozlosowania z pośród 16 dostępnych. Wszystkie auta testowałem i są do siebie maksymalnie zbliżone osiągami. Auta drogowe, bez tuningu.

Po więcej szczegółów zapraszam pod ten link .

Opublikowano

Ja od 2och mcy nie wlaczylem konsoli bo mi sie dziecko urodzilo i nima kiedy grac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.