Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany ktory tor Wam najbardziej lezy? Mi Monza bez szykan :kox:

Przejedzcie ja sls-em i wklejcie czasy:kox:

Którym sls-em? Robił ktoś z sezonowych wyścig na spa r18?

Jak dla mnie spa wymiata:kox: potem le sarthe i monza

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Sls amg gt3 '11

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sezonowe wyzwanie autem z anniversary jak narazie 2.08 R18 na Spa:kox: jak to auto się prowadzi::slina: A po za tym pali mało i mało zużywa opon względem np wolniejszej hujary fxx czy zondy r

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 20-01-2014 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 23:07 ----------

Gra ktos po sieci w gt6:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kuźwa sprzedam chyba X360 i wrócę do mojej ulubionej serii... :kwasny:

W najnowszym psxextreme w którym jest pełny test z kolei Xbox one, dali recenzje Forzy 5 i GT6 :)

Opublikowano
Kuźwa sprzedam chyba X360 i wrócę do mojej ulubionej serii... :kwasny:

W najnowszym psxextreme w którym jest pełny test z kolei Xbox one, dali recenzje Forzy 5 i GT6 :)

W tym roku ma wyjsc rewolucyjne ponoć GT7 na ps4:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ooo to nie słyszałem :kox:

Opublikowano
Ooo to nie słyszałem :kox:

Tylko 1.7k zł ps4:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja na bank kupie ps4 tylko dla gt7:kox:

Opublikowano
Ja na bank kupie ps4 tylko dla gt7:kox:

Mam to samo ... i podejrzewam że większość zapaleńców GT dla tej gry zakupi konsole... tak samo kupiłem xboxa dla forzy

Opublikowano

Wandej w slsie 11 amg na monzy bez szykan 1.37 jest nierealna:decayed:

Opublikowano

Jest:wink: zrobiłem tylko 10kolek. Jakbym ustawił na 40 i pogrzebal przy zawieszeniu zlapalbym 1.36 bez problemu:wink: Po za tym przestan tym slsem jeździć bo strasznie ujowo się prowadzi(w grze). Przejedz tor hsv np. A po za tym po za tym monza bez szykan to chyba 8 zakrętów:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Teraz na Spa latam Peugeotem tym wyscigowym dostepnym w autach zastepczych :decayed:

2.06,546:decayed:

Opublikowano
Teraz na Spa latam Peugeotem tym wyscigowym dostepnym w autach zastepczych :decayed:

2.06,546:decayed:

Dzisiaj na 25% wilgotności toru i wlaczonym zużyciu gum miałem 2.05:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja spokojnie moge o 2s zejsc

Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 23:03 ----------

Hyhy k**wa:decayed:

Ale mi sie GTRem R35 za***iście lata:kox: a honda hsv wymiata:kox::kox::kox:

Opublikowano

Pany, czyli co, warto brać GT6? Anniversary jest za ~145 pln

Opublikowano
Pany, czyli co, warto brać GT6? Anniversary jest za ~145 pln

zzzzawsze :wink:

są tacy, którzy mają wszystkie częsci gt :naughty:

Opublikowano
Pany, czyli co, warto brać GT6? Anniversary jest za ~145 pln

Pół ceny prawie:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mam "piątkę" więc zainwestuję również w "6" :)

A jakieś ciekawe propozycje z przygodówek macie?... póki za oknem pogoda średnia :wink:

Opublikowano
Mam "piątkę" więc zainwestuję również w "6" :)

A jakieś ciekawe propozycje z przygodówek macie?... póki za oknem pogoda średnia :wink:

Tak ... na psn z psx crasch bandicoot 3 na ps3 :D:thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.